reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Nie ukrywam, że trochę się zdołowałam, że nie jest mocniejszą niż wczoraj. Już jakiś dziwny stres z tyłu głowy...ostatnio też była blada, nie ciemniała, beta kiepsko rosła no i ciąża się zatrzymała...
Ns tym etapie to, że nie zaciemniła się znacząco mocniej nic nie znaczy, spokojnie :)
 

Załączniki

  • 20240913_083617.jpg
    20240913_083617.jpg
    429,6 KB · Wyświetleń: 34
Niestety. No byłam nastawiona, wszystko ładnie ułożone i dupa. Zobaczymy, pewnie w poniedziałek mi zbadają tego proga, ale spaść raczej nie spadnie, jeszcze pewnie wzrośnie.
Ale dziadostwo. To jest takie strasznie wkurzające, że tyle rzeczy może pójść nie tak i jest niezależne od nas. kiedy już marzymy, żeby to się wreszcie skończyło 😔
 
Ale dziadostwo. To jest takie strasznie wkurzające, że tyle rzeczy może pójść nie tak i jest niezależne od nas. kiedy już marzymy, żeby to się wreszcie skończyło 😔
Jak ja tak przeżywam odroczenie transferu to sobie nie wyobrażam, jak przeżyję niepowodzenie... Masakra. Tak mam dosyć już tych niepowodzeń i czekania, że wszystkim się udaje i mi znów ch w d.
 
Nie ukrywam, że trochę się zdołowałam, że nie jest mocniejszą niż wczoraj. Już jakiś dziwny stres z tyłu głowy...ostatnio też była blada, nie ciemniała, beta kiepsko rosła no i ciąża się zatrzymała...
Przykre doświadczenia generują tą obawę z tyłu głowy🙄, wierzę że tym razem się uda🤞. Progresja kreski nie jest wiarygodna, mocz może mieć inne stężenie niż podczas wczorajszego testu itd . Beta i przyrosty dadzą odpowiedź.
 
reklama
Do góry