reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

A w ogóle jak tam Wasz piątek 13? Jakie plany na weekend ? Mój dzień w pracy był strasznie chu**wy, po kolei zaliczyłam wszystkie możliwe wpadki, więc w moim przypadku pechowy to pechowy🙈 jak wyszłam to poczułam ulgę, że może już koniec . Pokusiłam się na drineczka w ramach rekompensaty😏
 
reklama
Mam dzisiejsze wyniki. Zdjęcia załączone. LH i fsh niższe, ale stosunek dalej 3:1… estradiol też sporo niższy. i prolaktyna za wysoka…

W poprzednim cyklu miałam LH 19.6, fsh 6.1 i estradiol 59.9.
 

Załączniki

  • IMG_0303.jpeg
    IMG_0303.jpeg
    137,7 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_0304.jpeg
    IMG_0304.jpeg
    194,5 KB · Wyświetleń: 50
Jak ja tak przeżywam odroczenie transferu to sobie nie wyobrażam, jak przeżyję niepowodzenie... Masakra. Tak mam dosyć już tych niepowodzeń i czekania, że wszystkim się udaje i mi znów ch w d.
Przykro mi z powodu odroczenia transferu. Wiem co czujesz :( 🫂 mam nadzieję, że limit tych rozczarowań już się wyczerpał i teraz będzie już tylko pięknie. 🍀
 
A w ogóle jak tam Wasz piątek 13? Jakie plany na weekend ? Mój dzień w pracy był strasznie chu**wy, po kolei zaliczyłam wszystkie możliwe wpadki, więc w moim przypadku pechowy to pechowy🙈 jak wyszłam to poczułam ulgę, że może już koniec . Pokusiłam się na drineczka w ramach rekompensaty😏
U mnie w pracy nie było tragicznie ale czuje już potrzebę żeby się zrelaksować bo psychicznie i fizycznie jestem zmęczona,mam dopiero 12 dc a przejmuje się cały czas że testy znowu będą bez piku,dziś wlatuje u mnie winko i odpalamy jakiś film żeby się zrelaksować,chata cała wysprzątana to można odpoczywać 🍸😀 cały czas też się zastanawiam czy rezerwować wakacje na październik,boje się że by się udało w tym cyklu i nie będę chciała lecieć jak wycieczka już będzie wykupiona,ale z drugiej strony nie chce żyć patrząc tylko przez pryzmat tego że się staramy 😭 Jakie macie podejście do latania samolotem w ciąży w tych pierwszy tygodniach ? Bezpieczne to jest?
 
Też miałam nadzieję na październik, zwłaszcza że lekarz mi (chyba trochę beztrosko...) powiedział, że procedura się zamknie w jednym cyklu, a ja się tej nadziei uczepiłam jak rzep. A widzę, że to wcale nie wygląda tak kolorowo 😔
To taki najbardziej optymistyczny scenariusz.. życzę, żeby u Ciebie się jednak sprawdził 💚
 
A w ogóle jak tam Wasz piątek 13? Jakie plany na weekend ? Mój dzień w pracy był strasznie chu**wy, po kolei zaliczyłam wszystkie możliwe wpadki, więc w moim przypadku pechowy to pechowy🙈 jak wyszłam to poczułam ulgę, że może już koniec . Pokusiłam się na drineczka w ramach rekompensaty😏
U mnie kiepsko, wyszedł jeden poważny problem, który bardzo zdenerwował mojego męża i mnie tym samym też.
Jutro mam babskie spotkanie, gdzie 90% dziewczyn ma dzieci, także będzie wesoło... ostatnio sobie odpuściłam, ale uznałam że nie mogę unikać ludzi tylko dlatego że mają dzieci :/
 
U mnie kiepsko, wyszedł jeden poważny problem, który bardzo zdenerwował mojego męża i mnie tym samym też.
Jutro mam babskie spotkanie, gdzie 90% dziewczyn ma dzieci, także będzie wesoło... ostatnio sobie odpuściłam, ale uznałam że nie mogę unikać ludzi tylko dlatego że mają dzieci :/
Zobaczysz jak będzie...może rozmowy nie będą się kręcić tylko wokół tematów okołodziecieńcych? Może powspominacie...
Tak czy inaczej dużo siły kochana na tem jutrzejszy dzień, oby jednak był pozytywny!
 
A w ogóle jak tam Wasz piątek 13? Jakie plany na weekend ? Mój dzień w pracy był strasznie chu**wy, po kolei zaliczyłam wszystkie możliwe wpadki, więc w moim przypadku pechowy to pechowy🙈 jak wyszłam to poczułam ulgę, że może już koniec . Pokusiłam się na drineczka w ramach rekompensaty😏
leje, leje, leje, leje i leje... Do tego całe 8 stopni więc kocyk i Hotel Paradise 🤣
 
Mam dzisiejsze wyniki. Zdjęcia załączone. LH i fsh niższe, ale stosunek dalej 3:1… estradiol też sporo niższy. i prolaktyna za wysoka…

W poprzednim cyklu miałam LH 19.6, fsh 6.1 i estradiol 59.9.
bardziej niż stosunkiem lh i fsh (bo od tego się podobno odchodzi) to zwróciłabym uwagę na prolaktynę bo ona może blokować owulację.
 
reklama
Dziewczyny czy jak mam tak ktotką fazę czy może być to nie dobór progesteronu?
Zrobię za tydzień badania,w sumie nie wiedziałem że amh to drogie badanie coś koło 200zl .
Ciekawe czy okres się spóźni
Czy będzie w terminie
Bo może peknie dziś to powinno się przesunąć.
Zobaczymy jak dostanę okres a pewnie tak będzie z tymi wynikami pojde do swojego ginekologa.
Morfologia mam świeża
Tsh I cały panel też
Zrobię
Prolaktyne
Progesteron
Amh
Kwas foliowy i coś jeszcze?
To podrzucam przy okazji 😉 Ale porównaj sobie też w innych miejscach, bo różne laboratoria co jakiś czas obniżają cenę na AMH.
Do tego co napisałaś możesz jeszcze dorzucić witaminę B12 i homocysteinę.
 

Załączniki

  • IMG_2880.jpeg
    IMG_2880.jpeg
    110,9 KB · Wyświetleń: 35
Do góry