reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Dziś byłam w aptece po normalne testy owu bo te z clearblue za dużo kosztują według mnie.. teraz nie wiem jak mam robić te normalne testy paskowe,jeden test dziennie wystarczy ? I o której godzinie zawsze robicie ?
Długi czas robiłam te fioletowe Clearblue, ale faktycznie droga impreza. Robię w okolicach owulki jak kreska zaczyna być coraz mocniejsza to nawet co 3-4 h i nie z pierwszego moczu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś byłam w aptece po normalne testy owu bo te z clearblue za dużo kosztują według mnie.. teraz nie wiem jak mam robić te normalne testy paskowe,jeden test dziennie wystarczy ? I o której godzinie zawsze robicie ?
Ja używam z Amazona easy@home tanie i dobrze się wybarwiają polecam i inne dziewczyny też używają.
 
🤞 jeszcze za ten cykl, aby Cię zaskoczył pozytywnie.
Mój też był moją pielęgniarką, strasznie mu się spodobało dzganie mnie w brzuch😂 a jutro ile będziesz dpo?
Jutro będzie 12 dpo. Nie nastawiam się, bo robiłam wczoraj już jeden test po tym jak zobaczyłam plamienie i był negatywny.

Jak zapytałam męża, czy będzie robił mi zastrzyki to bardzo entuzjastycznie zareagował, że tak, więc myślę, że u nas będzie podobnie 😂 ja się za to strasznie boję, nie cierpię igieł
 
Jutro będzie 12 dpo. Nie nastawiam się, bo robiłam wczoraj już jeden test po tym jak zobaczyłam plamienie i był negatywny.

Jak zapytałam męża, czy będzie robił mi zastrzyki to bardzo entuzjastycznie zareagował, że tak, więc myślę, że u nas będzie podobnie 😂 ja się za to strasznie boję, nie cierpię igieł
Ja też na początku byłam przestraszona, ale nie taki diabeł straszny- nie mniej jednak jakoś dla mnie tak lepiej, że sama nie musiałam ich wbijać i po kilku zastrzykach mój mąż sam się mianował tytułem "super piguły" pytając kiedy jeszcze coś będzie do roboty🤣
 
zamówię sobie je na następny cykl bo widziałam ze też mają fajną apke,teraz mam jakieś zwykłe,a masz stałą godzinę o której wykonujesz te testy czy robisz je kiedy masz na to czas ?
Nie mam. Na kilka dni przed owu robię 2 razy dziennie, jeden rano drugi po południu a jak zaczynam być bliżej owulacji kreska ciemnieje to tak co 3-4 h staram się.
 
Dziewczyny czy jak mam tak ktotką fazę czy może być to nie dobór progesteronu?
Zrobię za tydzień badania,w sumie nie wiedziałem że amh to drogie badanie coś koło 200zl .
Ciekawe czy okres się spóźni
Czy będzie w terminie
Bo może peknie dziś to powinno się przesunąć.
Zobaczymy jak dostanę okres a pewnie tak będzie z tymi wynikami pojde do swojego ginekologa.
Morfologia mam świeża
Tsh I cały panel też
Zrobię
Prolaktyne
Progesteron
Amh
Kwas foliowy i coś jeszcze?
Na krótką fazę lutealna ginekolodzy często przepisują progesteron po potwierdzonej owulacji, żeby ją wydłużyć. Ja też dostałam. AMH drogie niestety, ale bardzo potrzebne badanie.
A glukozę i insulinę badałaś?
 
reklama
Do góry