reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Nie do końca w temacie starań, ale wy wiecie wszystko… Zrobił mi się bolący guzek na wewnętrznej stronie warg stromowych. Na podstawie internetu mogę zgadywać, że to potencjalnie zapalenie gruczołu Bartholina. Kupiłam maść ichtiolowa i od wczoraj stosuje, ale może któraś z was miala z tym problem i podpowie co mogę jeszcze robić, żeby się sama tego jak najszybciej pozbyć? Bo w sumie to przez ten ból nawet nie wiem, czy będę w stanie się starać, jeśli to nie zniknie do dni płodnych… 😢
O Boże kochana idź od razu do ginekologa nie zwlekaj. Najbardziej bolesna rzecz jaka mnie w życiu spotkała!
 
reklama
Nie do końca w temacie starań, ale wy wiecie wszystko… Zrobił mi się bolący guzek na wewnętrznej stronie warg stromowych. Na podstawie internetu mogę zgadywać, że to potencjalnie zapalenie gruczołu Bartholina. Kupiłam maść ichtiolowa i od wczoraj stosuje, ale może któraś z was miala z tym problem i podpowie co mogę jeszcze robić, żeby się sama tego jak najszybciej pozbyć? Bo w sumie to przez ten ból nawet nie wiem, czy będę w stanie się starać, jeśli to nie zniknie do dni płodnych… 😢
ja bym to potraktowała jako zapalenie od wyrośniętego włoska , zdążyło mi się ze 2 razy w życiu nic taka bolaca kulkę , mnie kiedyś ginekolog przepisał taka malutka maść i po tym bardzo szybko znikło ale to było na receptę . Może też się udaj do lekarza ?
 
O Boże kochana idź od razu do ginekologa nie zwlekaj. Najbardziej bolesna rzecz jaka mnie w życiu spotkała!
@StaraStaraczka ja miałam ostatecznie nacinane i czyszczone w szpitalu. Serio nie czekaj i nie „lecz” na własną rękę. Jeśli szybko zareagujesz to możesz dostać antybiotyk i będzie po sprawie, ale nie zwlekaj! Będzie tylko bolało coraz bardziej 😭
 
Mam takie pytanie dziewczyny: co Was ujęło tak najbardziej w swoich facetach na pierwszy rzut, chwalcie ich😁 ?
Mnie np. Poczucie humoru, na które teraz potrafię wyklinać😅 czarujący, szczery wg mnie uśmiech i to, że zawsze chciał wszystkim pomagać, potrafił słuchać i przesiadywać ze mną do 4 nad ranem mimo, że zaczynał pracę od 7🫠 😅
Jak mnie zdenerwuje albo jak mnie nie słucha i robi po swojemu to się zastawiam właśnie co mnie w nim ujęło 😅
 
@StaraStaraczka ja miałam ostatecznie nacinane i czyszczone w szpitalu. Serio nie czekaj i nie „lecz” na własną rękę. Jeśli szybko zareagujesz to możesz dostać antybiotyk i będzie po sprawie, ale nie zwlekaj! Będzie tylko bolało coraz bardziej 😭
Nie pocieszasz… Nie mam oczywiście pewność że to jest to, ale by pasowało. Guzek chyba za duży i zbyt boli na wrośniętego włoska. No nic, poszukam gina na dzisiaj.
 
Dziewczyny, jest gdzieś lista jakie badania warto zrobić jeśli kolejny cykl jest nieudany? Jakie badania powinnam zrobić ja a jakie mąż.
 
reklama
Do góry