reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
właśnie oprócz podstawowych badań krwi morfologia, tsh, ft3,4 to w sumie nic. Dlatego pytam od czego warto zacząć :)
Poniżej lista badań, które krążą po forum, tam jest lista co, jak i kiedy.
Dorzuciłabym oczywiście cytologię jeśli dawno nie robiłaś. Moim zdaniem warto też zrobić drożność.
No i partner na początek podstawowe badania nasienia.
 

Załączniki

  • 31.jpg
    31.jpg
    90,3 KB · Wyświetleń: 19
Hejka jak tam dziewczyny się czujecie ?

Ja po transferze 31.08.
Wczorajsza beta 421 🌿🫘

Oby wszystko się dobrze ułożyło!

Co jakiś czas czuję ciągnięcie w podbrzuszu, piersi spuchnięte strach się kłaść na boku 😂
Kilka dni męczyła mnie bezsenność, ale już jest znośnie czekam niecierpliwie do 23.09. na usg 🥰
gratulacje, chyba już można 😍😍😍 nudnych 9 mscy :)
 
U mnie plamienie ustało, okres nie przyszedł, więc bądź tu człowieku mądry 😀 Zatestuję jutro rano zgodnie z planem, jak będzie negatywny, to lecę do apteki po leki do stymulacji i czekam na okres 😬 współczuję mojemu mężowi, że będzie robił za moją pielęgniarkę. Nie ma szans żebym sama sobie robiła te zastrzyki 😂
 
Jak u was dziewczyny wyglada sytuacja z śluzem ? ja się dziś zmartwiłam ze niby przy owulacji jestem a nie na go jakoś dużo,mam śluz ale raz na jakiś czas go zobaczę i on jakby wysycha i zostawia biały ślad to jest normalny śluz ?
 
Dziewczyny czy jak mam tak ktotką fazę czy może być to nie dobór progesteronu?
Zrobię za tydzień badania,w sumie nie wiedziałem że amh to drogie badanie coś koło 200zl .
Ciekawe czy okres się spóźni
Czy będzie w terminie
Bo może peknie dziś to powinno się przesunąć.
Zobaczymy jak dostanę okres a pewnie tak będzie z tymi wynikami pojde do swojego ginekologa.
Morfologia mam świeża
Tsh I cały panel też
Zrobię
Prolaktyne
Progesteron
Amh
Kwas foliowy i coś jeszcze?
 
reklama
Jak u was dziewczyny wyglada sytuacja z śluzem ? ja się dziś zmartwiłam ze niby przy owulacji jestem a nie na go jakoś dużo,mam śluz ale raz na jakiś czas go zobaczę i on jakby wysycha i zostawia biały ślad to jest normalny śluz ?
ja praktycznie w tym cyklu po owulacji nie mam wcale, a tak jak wstawiałam wcześniej dziś pojawiła się delikatna druga kreska ;)
 
Do góry