reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Tak teraz patrzę, że te próbki są w styropianie i on chyba trzyma temperaturę? 🤔🤔
 

Załączniki

  • 15aee20e-05a5-402c-b8ac-156fd3ce8a38.jpeg
    15aee20e-05a5-402c-b8ac-156fd3ce8a38.jpeg
    78,3 KB · Wyświetleń: 88
Kolejne wyniki mojego spłynęły. MARtest i poziom stresu oksydacyjnego.
Fajnie, że dołączyli komentarz do tego.
Takie coś.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240628_220617_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20240628_220617_Microsoft 365 (Office).jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 83
  • Screenshot_20240628_220527_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20240628_220527_Microsoft 365 (Office).jpg
    92,4 KB · Wyświetleń: 85
Da się coś z tym zrobić? Laktoferyna? Jaka dawka?
Napisałaś wyżej Lilli2, że zaczęłaś łykać - miałaś już okazję zbadać ponownie, żeby zobaczyć czy pomogło?
Ja biorę laktoferynę 100 mg przed posiłkiem bogatym w żelazo i witaminę C (pomaga we wchłanianiu). Po posiłku gdzie nie ma za dużo żelaza biorę dodatkowo tabletkę Ferr C+ z prenacaps, tam jest laktoferyna, żelazo i witamina C. No i kawę pije tak około 2h przed lub po jedzeniu, co jest moją zmorą, bo kawka po obiedzie zawsze wchodziła jak złoto ;)
 
chwilę mnie nie było a tu tyle stron natrzaskałyście. Uśmiałam się z tych słówek, szczegolnie z haczki 😅 u nas to motyka do dziabania zielska.
Borówki i jagody to dwa różne rodzaje owoców. Na ścianach mamy płytki, po domu chodzimy w kapciach, a prezenty w wigilię przynosi Mikołaj. Tak normalnie chyba :)
A na garnek mówicie też saganek? 😁
Już myślałam, że my wszystko „the same”, a tu wyskoczyłaś z sagankiem 😁🤣
 
Ja biorę laktoferynę 100 mg przed posiłkiem bogatym w żelazo i witaminę C (pomaga we wchłanianiu). Po posiłku gdzie nie ma za dużo żelaza biorę dodatkowo tabletkę Ferr C+ z prenacaps, tam jest laktoferyna, żelazo i witamina C. No i kawę pije tak około 2h przed lub po jedzeniu, co jest moją zmorą, bo kawka po obiedzie zawsze wchodziła jak złoto ;)
Czyli przed albo po każdym posiłku coś bierzesz? Jak jest bogaty w żelazo to laktoferynę przed, a jeśli nie, to żelazo z witaminą C? Czy generalnie przed każdym posiłkiem bierzesz laktoferynę?
Ja to się już trochę zaczynam gubić w tych suplach… 😓
 
Prawie 100 stron do czytania...
U mnie romantyczne wieczory przy świecach trwały 5 dni... Były też moje urodziny, które miały zakończ starania. Teraz nie wiem co robić. To moje ostatnie kreski, i tak coraz mniej tutaj zaglądałam. Czy będziemy się starać? Czas pokaże, mam mieszane uczucia.
@penguinlicious dziękuj za prowadzenie kresek
A wszystkim uczestniczką życzę tych wymarzonych kresek i nudnych kolejnych miesięcy
 
Czyli przed albo po każdym posiłku coś bierzesz? Jak jest bogaty w żelazo to laktoferynę przed, a jeśli nie, to żelazo z witaminą C? Czy generalnie przed każdym posiłkiem bierzesz laktoferynę?
Ja to się już trochę zaczynam gubić w tych suplach… 😓
Nie do każdego, żeby też nie przesadzić. Biorę dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Raz samą laktoferyne a raz ferr c+, w którym też jest laktoferyna. Zależy do jakiego posiłku, bo nie w każdym jednak to żelazo jest.
 
reklama
Do góry