reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

W tym cyklu nie byłam u gina ani nie robiłam testów owu . U ginekologa na monitoringu byłam 31.05 (10dc) i 03.05 (13dc ) wtedy zobaczył ciałko żółte i dał duphaston ,miałam brać 10 dni ale po 7 dostałam plamienia i w 8 kazał przestać brać , 11.06 już liczę jako @ , w 3dc czyli 13.06 badałam progesteron i był 0.50 , teraz chciałam sprawdzić czy coś wskazuje na owu i byłam w 14dc (24.06) i jest 0.40 , sprawdzę jeszcze w poniedziałek czyli 21 DC
Szczerze to zamiast wydawać na badanie progesteronu lepiej poszłabyś na USG do porządnego lekarza i to Ci powie dużo więcej niż samo badanie z krwi. Bo równie dobrze możesz mieć owulację tego 21dc 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Mam do was trochę głupie pytanie,jak miałam pik 18 nastego czerwca to jak zrobię test i będzie te 10 dpo to pomimo ze okres mam mieć od tego 10 dpo za tydzień to może wyjść pozytywny jak coś będzie na rzeczy,czy jest to o wiele za szybo?
masz taką długą fazę lutealna? W 10dpo może coś wyjść, ale nie musi:)
 
Dziewczyny jak mam zawrotny poziom progesteronu 5,86 w 22 dniu cyklu (cykle 28 dni) to owulację w tym miesiącu mogę wykluczyć prawda ?
 
Progesteron powyżej 3 oznacza, że owulacja była.
Co prawda niski ten próg ale pytanie czy masz pewność kiedy była owulacja? Może to już spadkowy progesteron
Mi się właśnie wydaje, że w tym cyklu jej nie było, bo zawsze ją mocno czuję, a teraz nic.
Szukałam informacji na ten temat i większość artykułów podaje, że od 10 ng/ml jest owulacja, ale niektóre kliniki niepłodności w swoich artykułach, że od 5 ng/ml.
Prog zrobiony o dzień za późno, bo 8 dni po, ale 7 wypadało mi akurat w niedzielę.
 
Mi się właśnie wydaje, że w tym cyklu jej nie było, bo zawsze ją mocno czuję, a teraz nic.
Szukałam informacji na ten temat i większość artykułów podaje, że od 10 ng/ml jest owulacja, ale niektóre kliniki niepłodności w swoich artykułach, że od 5 ng/ml.
Prog zrobiony o dzień za późno, bo 8 dni po, ale 7 wypadało mi akurat w niedzielę.
ale masz potwierdzoną fazę lutealą? I na pewno jest to 14 dni?
 
Mi się właśnie wydaje, że w tym cyklu jej nie było, bo zawsze ją mocno czuję, a teraz nic.
Szukałam informacji na ten temat i większość artykułów podaje, że od 10 ng/ml jest owulacja, ale niektóre kliniki niepłodności w swoich artykułach, że od 5 ng/ml.
Prog zrobiony o dzień za późno, bo 8 dni po, ale 7 wypadało mi akurat w niedzielę.
albo owulacja była później i wcale nie zadałaś 8dpo a np 4dpo? 🤔
 
Mi się właśnie wydaje, że w tym cyklu jej nie było, bo zawsze ją mocno czuję, a teraz nic.
Szukałam informacji na ten temat i większość artykułów podaje, że od 10 ng/ml jest owulacja, ale niektóre kliniki niepłodności w swoich artykułach, że od 5 ng/ml.
Prog zrobiony o dzień za późno, bo 8 dni po, ale 7 wypadało mi akurat w niedzielę.
nie sugeruj się tym że nie czułaś, ja zazwyczaj też mam bolesności z jednej albo drugiej strony ale czasami bywa też tak że nic mi nie doskwiera :)
 
reklama
no on niby się okazało że się nie zajmuje niepłodnością , ale na monitoring mnie przyjął byłam w 10 DC i powiedział że nie widzi nic na żadnym jajniku co by wskazywało na owulację , 13 DC bo to był poniedziałek , po dogłębnym badaniu powiedział mi że jest ciałko żółte i jestem już po owu . Już nie zamierzam do niego iść , chce iść teraz do polecanej przez dziewczy tutaj lekarki która się zajmuje , jednak teraz chciałam zbadać ten progesteron i zobaczyć jak to wygląda tak chyba dla samej siebie , ale dzisiejszy wynik mnie podłamał
Hej, radzę jak dziewczyny znaleźć gina od niepłodności. Mój nie jest i trzeba go mocno za język ciągnąć...
 
Do góry