reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Ja badałam jeszcze estradiol, bo wspominałyście, że warto sprawdzić czy nie ma się przewagi estrogenowej i u mnie wychodzi, że chyba jest 😞 Wg. kalkulatorów stosunek proga do estradiolu mam 91, czyli zbyt niski. Wie ktoś może z czym to się je ?
 
Dziewczyny, a myślicie że w cyklu z punkcją facet może zrobić leczenie kanałowe? W sensie nic mu się nie dzieje ale chciał wymienić plombę i zastanawiam się czy u facetów to ma znaczenie. Bo u lasek wiem że branie antybiotyku w cyklu z e stymulacją do punkcji/ transferem nie nie jest wskazane.
 
Mam zawsze 28 dniowe cykle i zawsze objawy owulacji mam w 14 dniu. Jak robię testy owu to wychodzą pozytywne w 13 dniu.
Jeśli nie miałaś potwierdzone na monitoringu, to równie dobrze możesz mieć 11 dniową fazę lutealna i owulację w 16 dc przy 28 dniowym cyklu:) prog 5 świadczy ze owulacja była i jesteś w fazie lutealnej. Ale czy na początku tej fazy czy na końcu to nikt Ci nie powie bez monitoringu czy wykresu temperatury.
 
reklama
Dziewczyny, a myślicie że w cyklu z punkcją facet może zrobić leczenie kanałowe? W sensie nic mu się nie dzieje ale chciał wymienić plombę i zastanawiam się czy u facetów to ma znaczenie. Bo u lasek wiem że branie antybiotyku w cyklu z e stymulacją do punkcji/ transferem nie nie jest wskazane.
Ale przy leczeniu kanałowym nie bierze się antybiotyku zazwyczaj. Na pewno nieleczony ząb może przynieść więcej szkód niż jego leczenie / znieczulenie.
 
Do góry