reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

trzymam kciuki!

Nie robiłaś kolejnego?
Jeśli uda mi się nie latać do 🚾 przez kilka godzin to pewnie ponownie. Ale ciężko będzie bo gorąco i pić się chce 😅 szczerze jakoś też nie mam presji z testowaniem- na nic się nie nastawiam, bo większe szanse są na wygranie w totka niż, to że to właściwa kreska. Leki już i tak kulipam dla 🤰🏻 więc nie mam ciśnienia.
 
reklama
Jeśli uda mi się nie latać do 🚾 przez kilka godzin to pewnie ponownie. Ale ciężko będzie bo gorąco i pić się chce 😅 szczerze jakoś też nie mam presji z testowaniem- na nic się nie nastawiam, bo większe szanse są na wygranie w totka niż, to że to właściwa kreska. Leki już i tak kulipam dla 🤰🏻 więc nie mam ciśnienia.
u mnie niestety słońca brak🙄 Ogólnie mega ponury weekend.

W takim razie trzymam kciuksy i czekam na wieści ☺️
 
Cześć, potrzebuje porady na temat badań nasienia mojego męża. Co myślicie ? Plemniki o prawidłowej budowie 1% trochę mnie zmartwiły. Czy jest szansa na naturalną ciążę ? Któraś z was miała taki przypadek ?
Wizyta u lekarza początkiem lipca. Staramy się już rok.
IMG_2235.jpeg
 
reklama
Cześć, potrzebuje porady na temat badań nasienia mojego męża. Co myślicie ? Plemniki o prawidłowej budowie 1% trochę mnie zmartwiły. Czy jest szansa na naturalną ciążę ? Któraś z was miała taki przypadek ?
Wizyta u lekarza początkiem lipca. Staramy się już rok.Zobacz załącznik 1642463
to nie są złe wyniki. Nie są to też wyniki marzeń, ale myślę, że szansa na naturalną ciąże jest. Ale warto włączyć suple i dietę.
 
Do góry