reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Mój właśnie też zapisany. Chwilę temu pokazało, że zostało 598 voucherów. 😊
Wyświetli jak się kod na stronie i pisało, aby go sobie zapisać - nie wiem czy mailem doślą jeszcze raz. 🤔
 
Ja myślę, że za bardzo się nakręcasz.

Amh masz ładne, owulację są, hormony w normie więc poprostu uprawiaj seks jak najczęściej.
Jak za kilka miesięcy nic nie wyjdzie to wtedy możesz pogłębiać diagnostykę ale po co na początku starań się tym zadręczać (uwierz, że to kosztuje nie tylko finansowo ale psychicznie i fizycznie również).
Wiek nie ma nic do rzeczy bo liczy się bardziej amh.
My o pierwszą ciążę staraliśmy się rok.

Także działajcie!
Oczywiście badanie nasienia i sprawdzenie owulacji są jak najbardziej okej. Natomiast zgadzam się z Myszką, na ten moment z głębszą diagnostyką możecie poczekać.

Bierzcie suple i działajcie ☺️
 
reklama
Ok, dziękuję. Czyli tak jak myślałam. to ostatnie pytanie - po ilu nieudanych cyklach myślicie, że warto zrobić ten pakiet badań na trombofilie?

Przyjmuje się, że pierwszy rok starań to powinna być po prostu przyjemność. A dopiero potem badania.

Ja się przebadałam po ok 10 miesiącach, ale to dlatego że miałam ciążę pozamaciczna.

I w sumie czemu akurat ten pakiet? To się raczej bada jak się roni ciążę, albo ma biochemiczne.

Jak coś już szybko badać to według mnie nasienie.
 
Do góry