reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Dzięki. To wszystko było badane i jest ok. Suple też włączone. No nic - za pół roku zobaczę gdzie jestem i się będę wtedy martwić.
czyli owulację też miałaś potwierdzona na monitoringu? Tak najłatwiej na start połączyć usg i mierzenie temperatury + testy owulacyjne, wtedy wiadomo czy się to pokrywa ze stanem rzeczy :)
Jeśli mówisz, że Ty masz już tyle przebadane i jest ok to może warto żeby partner się wybrał na badanie nasienia? Idealna okazja żeby skorzystać z darmowego :)
 
Ależ nastały czase sprzyjające staraczkom 😅 najpierw darmowe AMH, badania genetyczne na NFZ praktycznie od ręki, darmowe badanie nasienia, refundacja ivf 🙈 chyba ktoś w końcu pomyślał o tym co może skutecznie wpłynąć na zwiększenie liczby urodzeń, zamiast rozdawnictwa pieniędzy 🙈
a ja nie zapisałam, bo nie zaznaczyłam tej zgody i teraz mi odrzuca pesel 🙈 napisałam do nich maila, ale mysle, ze może być problem z tym, żeby się dostać 😅
 
a ja nie zapisałam, bo nie zaznaczyłam tej zgody i teraz mi odrzuca pesel 🙈 napisałam do nich maila, ale mysle, ze może być problem z tym, żeby się dostać 😅
mi się kręciło, kręciło i mnie wyrzuciło, jak chciałam drugi raz to pisze, że pesel już bierze udział.
A nie wiem czy coś dostał czy nie bo śpi po nocce 🤣
 
czyli owulację też miałaś potwierdzona na monitoringu? Tak najłatwiej na start połączyć usg i mierzenie temperatury + testy owulacyjne, wtedy wiadomo czy się to pokrywa ze stanem rzeczy :)
Jeśli mówisz, że Ty masz już tyle przebadane i jest ok to może warto żeby partner się wybrał na badanie nasienia? Idealna okazja żeby skorzystać z darmowego :)
Ja sporo sobie sprawdzałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Owu na monitoringu potwierdzone w styczniu więc chwilkę temu.

Partnera w życiu na razie nie wyrzucę na badanie nasienia. Pożyjemy zobaczymy i jak nic się nie wydarzy to z nim pogadam.
 
Wybaczcie dziewczyny, że się wtrącę ale badanie kleszcza jest bez sensu totalnie, bo nawet jak był zarażony to nie znaczy, że zaraził.
Szkoda kasy na badanie kleszcza.
Ania obserwuj miejsce wbicia kleszcza, jak pojawi się odczyn to wtedy lekarz :)
Ale mam wielką nadzieję, że nie był zarażony i dlatego nie mógł zarazić :p
PS. Miło Cię widzieć ❤️ Jak znosisz ciążę? Wszystko dobrze u malucha?
 
reklama
Ja zakładam, że prawdopodobnie mam pcos, ale jak pisałam lekarze nie są jednogłośni (w tym lekarz z polecanej listy, z bardzo dobrymi opiniami mówi, że on u mnie pcos nie widzi). Jeśli jest jakaś konkretna diagnostyka, którą możesz doradzić to chętnie wysłucham, ale hormony w normie, USG niejednoznaczne.

Jeśli nie będzie wychodziło przez X miesięcy to ze względu na wiek będę od razu chciała szukać w różnych kierunkach, stąd pytanie o trombofilie, w sensie kiedy się tym w ogóle zainteresować. Przepraszam, nie będę już pytać.
Zdradzisz swój wiek?
 
Do góry