reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Hej czy tylko ja mam dziś taki kiepski dzień? Od rana sprzeczka z mężem (już się pogodziliśmy) później z dziećmi, nerwy na wysokim poziomie od rana bo mi dużo nie potrzeba żeby się odpalić....
Myślę sobie przy okazji zakupów pojadę na betę zobaczę dobry wynik i to mnie uspokoi i ukoi nerwy. Wchodzę na krew a piguła do mnie "znowu beta ? Co to pani daje? Kiedyś tego badania nie było I ludzie żyli"
Ręce i cycki mi opadły, widocznie ona też miała chyba zły dzień 🙈
U mnie we wtorek i czwartek była ta sama i modliłam się by dzisiaj jej nie było bo chyba też by coś powiedziała 🤣😅
 
Mam wyniki!
Od czegoś trzeba zacząć 😄
 

Załączniki

  • IMG_0446.jpeg
    IMG_0446.jpeg
    89 KB · Wyświetleń: 172
masakra ze aż tyle nie macie prądu! Jestescie
Poza miastem?

@mammania jak twój palec?
Dziękuję, że pytasz 😊 potwierdziło się złamanie, ale na szczęście tego nie gipsują więc poleżalam sobie z nową w górze przez ostatnie dni. Plusem nie bycia w ciąży jest możliwość przyjmowania leków przeciwbólowych 😜

A Ty jak się czujesz? 🙂
 
Dziękuję, że pytasz 😊 potwierdziło się złamanie, ale na szczęście tego nie gipsują więc poleżalam sobie z nową w górze przez ostatnie dni. Plusem nie bycia w ciąży jest możliwość przyjmowania leków przeciwbólowych 😜

A Ty jak się czujesz? 🙂
Oj szkoda ze złamana, ale taki mały palec to może szybko dojdzie do siebie 😀 i korzystaj z wypoczynku w takim razie :)

Ja super :) tylko 3 dzień pod rząd chodzę spać przed 21 plus jedna drzemka w ciągu dnia mąż się ze mnie śmieje 😅 i powoli ustają skurcze podbrzusza które mnie zestresowały pare dni temu. Nie sądziłam ze mogą być takie silne od takiego małego ziarenka 😅 No nic, niech się mości wygodnie :) ❤️
 
Ja tylko mówię że miała dużo takich przypadków, nwm w jakim wieku, z jakimi obciążenia genetycznym itp, ja nie mówię że invitro to większe obciążenie wad genetyczny tylko podaje z życia wzięty przykład. U mnie na przykład w badaniu genetycznym 3 zarodki odziedziczyły po mnie chorobę tylko że 'gorszą' a jeden był tak chaotyczny że nawet nie badali taki był chory. Więc jeszcze raz powiem to nie jest stwierdzenie a z życia wzięty przykład
Oki, rzeczywiście teściowa mogła pracując w placówce medycznej mieć styczność z wieloma przypadkami takimi, ja się tylko odniosłam co do tego, że ivf i postępowanie w ramach procedury jest bardzo indywidualne i na pewno sama metoda nie ma nic do powstawania wad genetycznych czy ich częstotliwości. W wielu przypadkach lekarze nie rekomendują tych drogich badań z różnych powodów np. Jak zarodki są bardzo dobrej klasy i jakości a kariotypy rodziców prawidłowe i jak nie widzą przesłanek do tego.
Jeśli źle odebrałam intencje postu, to przepraszam. Wydźwięk myśli i słowo pisane czasami się nie zgrywa.
U Ciebie z tego co pamiętam jest w kariotypie translokacja obecna między chromosomami, więc jaknajbardziej uzasadnione badania.

Dobrze, że mimo wszystko udało się uzyskać odpowiedni zarodek i transfer się powiódł🙂
 
reklama
Do góry