reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Testy owu mi pokazywały totalne bzdury w tym miesiącu, nie miałam w ogóle peaka, wiec trudno mi dokladnie stwierdzić. Myślę, że ok. 11 albo 12 dpo, sadzac po pozostałych objawach owu jakie miałam. Od czwartku mam dużo większy ból piersi niż zawsze i zasypiam na stojąco. Ale miałam też stresujący tydzień w pracy, więc staram się nie nastawiać.
to kiedy testujesz? Widzę że na ławce siedzisz, przypominam niepisaną zasadę że jeśli było trzonowanie to testujemy 😆
 
reklama
Testy owu mi pokazywały totalne bzdury w tym miesiącu, nie miałam w ogóle peaka, wiec trudno mi dokladnie stwierdzić. Myślę, że ok. 11 albo 12 dpo, sadzac po pozostałych objawach owu jakie miałam. Od czwartku mam dużo większy ból piersi niż zawsze i zasypiam na stojąco. Ale miałam też stresujący tydzień w pracy, więc staram się nie nastawiać.
Kochana, to czemu Ty jeszcze siedzisz na ławeczce? 😏
 
to kiedy testujesz? Widzę że na ławce siedzisz, przypominam niepisaną zasadę że jeśli było trzonowanie to testujemy 😆
Wtorek środa mam mieć okres wiec wtedy zatestuję. Trzonowanie było słabe, bo już się jakoś mentalnie nastawiliśmy na inseminację, ale skoro z dobrego tak długo nic nie wyszło to może ze słabego się uda🙈
 
Kochana, to czemu Ty jeszcze siedzisz na ławeczce? 😏
A bo myślałam, że w ogóle ten cykl będzie spisany na straty. brałam antybiotyk na lekki stan zapalny macicy który mi wyszedł w histero. Ale lekarz powiedział, że jak się wyrobię ze skonczeniem antybiotyku na dni płodne, to żeby próbować. No i trochę na szybcika próbowaliśmy 😅
 
To Cię przepisuję z ławki na wtorek 😜
Salute Yes Sir GIF by iQiyi
 
Testy owu mi pokazywały totalne bzdury w tym miesiącu, nie miałam w ogóle peaka, wiec trudno mi dokladnie stwierdzić. Myślę, że ok. 11 albo 12 dpo, sadzac po pozostałych objawach owu jakie miałam. Od czwartku mam dużo większy ból piersi niż zawsze i zasypiam na stojąco. Ale miałam też stresujący tydzień w pracy, więc staram się nie nastawiać.
Ja mam w pracy armagedon od roku… od dwóch miesięcy jestem wykończona, a ostatnie dwa tygodnie to był armagedon. Czekałam na cud, żebym tylko mogła spier…uciec :) robotę robiłam za 5 osób, bo wszystkich pozwalniali.

Sięgaj po test! Ginekolog powiedział, że owulację musiałam mieć około 6-7 dni temu, jak byłam we czwartek na wizycie kwalifikacyjnej. Nie pomylił się, bo tak też sama wypatrzyłam z objawów i zapisałam. We czwartek 20-go również zrobiłam test, biały jak śnieg (bo te cyce mnie bolały i myślę: nie pójdę przecież na kwalifikacyjną w ciąży). Kolejny test na drugi dzień - pozytywny.

Dziś jestem 8-9 dpo.

Działaj z testem, trzymam kciuki!!!
 
reklama
Do góry