fckathy
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 12 Styczeń 2024
- Postów
- 2 174
będzie dobrzeNa gratulacje jeszcze myślę za wcześnie. Po tych wszystkich turbulencjach człowiek jest zachowawczy.


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
będzie dobrzeNa gratulacje jeszcze myślę za wcześnie. Po tych wszystkich turbulencjach człowiek jest zachowawczy.
Cudownie, trzymam mocno kciukiIvf musi poczekać![]()
ale na pewno kciuki się przydadząNa gratulacje jeszcze myślę za wcześnie. Po tych wszystkich turbulencjach człowiek jest zachowawczy.
Ivf musi poczekać![]()
Dziewczyny siedzę w poczekalni jestem tak zestresowana, ze się cała trzęsę. Chyba ten szpital już tak na mnie działa, ze zawsze coś jest nie tak![]()
Dziewczyny siedzę w poczekalni jestem tak zestresowana, ze się cała trzęsę. Chyba ten szpital już tak na mnie działa, ze zawsze coś jest nie tak![]()
To nie jest do końca prawda. Jeśli w trakcie dwóch stymulacji nie zostaną wystymulowane po dwie dojrzałe komórki (po dwie w każdej stymulacji), wówczas nie zostajesz zdyskwalifikowana z programu, ale nie możesz podchodzić do kolejnej próby z własnymi komórkami - w takich sytuacjach masz jeszcze dwie szanse z komórkami dawczyni.Jest zapis, że jeżeli będzie nieodpowiednia reakcja na stymulację jajeczkowania, brak pozyskania co najmniej 2 dojrzałych komórek jajowych w dwóch osobnych cyklach - dyskwalifikacja z programu. Nie bierzesz wtedy udziału w 3 bo nie spełniasz wymagań