reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Dziewczyny, ja się dziś nastawiałam na robienie badania KIR (u mnie to jest zawsze przeprawa, bo na widok własnej krwi od razu mdleje) - a tu przykra niespodzianka w punkcie, badania genetyczne robią od poniedziałku do środy, więc cały weekend będę jeszcze przeżywać, czy znowu zemdleję na badaniu krwi o_O niby @ powinna być za 4 dni, ale jakoś w ogóle nie mam weny do testowania... kupiłam sobie jagodziankę i zaraz ją zjem na drugie śniadanie na poprawę humoru 🫐
 
reklama
tak czy siak ja tam mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu to 2 lipca już będziesz grzać miejsce na mamuśkach 😃
hahah, dzięki, technicznie to będzie pierwszy dzień, ze coś tam będzie mogło wyjść 😂 ale serio ja jestem jakaś zupełnie bez nadziei. Jak sobie o tym mysle, to ja chyba jadę z tym całym leczeniem, bo tak mi się ubiło, ale czuje, ze nie ma we mnie wiary wcale, ze to się uda.

btw bierzesz metylowana B12?
duuuuhhhh, odkąd się staramy mam to szczęście, ze brałam tylko metylowane formy wszystkiego.
 
Do góry