reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Jest zapis, że jeżeli będzie nieodpowiednia reakcja na stymulację jajeczkowania, brak pozyskania co najmniej 2 dojrzałych komórek jajowych w dwóch osobnych cyklach - dyskwalifikacja z programu. Nie bierzesz wtedy udziału w 3 bo nie spełniasz wymagań
Tak, masz rację że dyskwalifikacja z podejścia na własnych gametach. Ja to interpretuje tak, że nie możesz w programie w takiej sytuacji na swoich komórkach dalej działać. Ale już podejście na komórce dawczyni albo zarodku, to chyba można dalej próbować?
 

Załączniki

  • IMG_9878.jpeg
    IMG_9878.jpeg
    252 KB · Wyświetleń: 20
reklama
tak, to ten. Dawka 100 mg jest najlepsza. Sprzedają tez inni producenci 200 mg, ale czytałam, ze lepiej wchłania się jak jest przyjmowany w odstępach czasowych (czyli jakbyś chciała mieć 200 mg dziennie to lepiej po jednej kapsułce rano i wieczorem niż jednej dziennie). A 50 mg za dużo jebacji 😂

Ja przyjmuje ze względu na obniżone AMH i biorę dawkę 400 mg dziennie od 1 dc do owulacji, bo ostatnio coś tu @penguinlicious podsylala, ze później może jakoś negatywnie wpływać na implantację.
Tak, do owulacji, bo koenzym może podnosić aktywność komórek NK więc w konsekwencji utrudniać implantację :D
Dziękuje za pomoc 🩷
 
Tak, masz rację że dyskwalifikacja z podejścia na własnych gametach. Ja to interpretuje tak, że nie możesz w programie w takiej sytuacji na swoich komórkach dalej działać. Ale już podejście na komórce dawczyni albo zarodku, to chyba można dalej próbować?
Tak :) nie można już na swoich ale można przystąpić do próby z komórkami dawczyni
 
@KaMaLi jakie masz dawkowanie accofilu? Ja będę musiała dzielić sobie na trzy części, immunolog mówiła żeby najlepiej kupić insulinówki, ale mam stresa że coś mi nie wyjdzie i zmarnuje dawkę 😅
też na 3, piona!

A dodatkowo teraz miałam w dniu lub dzień po owulacji całą strzykawkę. Teraz już cyklu nie monitorowałam.
 
reklama
Do góry