reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Hej
Ja jestem po konsultacji z immunologiem.
Zatem tak:
1. Immunofenotyp który zrobiłam w Diagnostyce.do kosza - bo podobno oni nie robią pod kątem niepłodności
2. To samo z badaniem nasienia - powiedział, że tu mają jakieś bardziej specjalistyczne 🤔
3. Dal nam skierowania na inne badania
Dodaje screen w załączniku
4. Powiedzial że na pewno u mnie na kiry accofil- to już z góry mógł powiedzieć.
Pytał ile mamy rodzeństwa, nie wiem w jakim celu.😀
Generalnie powiedział, że nawet jakbym.zdecydowalq się na AK a mamy jakiś konflikt to i tak organizm mój może odrzucić , dlatego te badania i ewentualnie potem jakies leczenie. Powiedział, że to że zarodki nie rozwijaly się jak należy mogło być spowodowane aspektem immuno. Mówił że są jakieś drogi leczenia, tylko jak zobaczyłam koszt badań to pewnie te leki i ew szczepionki też są w ch. dogie.
Omawiał te badania ale to takie skomplikowane, że nie zapamietalam.
W załączeniu zalecenia moich badań + badanie nasienia. ASA mamy robić razem.
I uwaga koszt badań, prawie 5.5k
Załamałam się😪
Wracałam z Łodzi i popłakałam się, dlaczego to wszystko jest tak kurewsko drogie.
W środę wyjeżdżamy na urlop.
Nie zdążymy z badaniami przed. W ogóle zastanawiam czy jest w ogóle sens :(
Tylko tak trudno jest mi odpuścić.
U jakiego lekarza byłaś w Łodzi?
Pytam, bo widziałam na grupie na fejsie, że immunolodzy w Łodzi zapisują różne badania i niektórzy zapisują więcej niż inni/wymagają zrobienia badań tylko u nich.
Oczywiście nie znam Twojej historii leczenia i nie jestem lekarzem, aby oceniać, ale dziewczyny się na grupie trochę "uczulają" na to. 😅 I rezygnują, przenosząc się do innego.
 
reklama
Czyli jak w jednej procedurze uda nam się zyskać 3 zarodki, to to dalej jest jedna procedura? Jak te 3 Transfery się nie udadzą, to wtedy możemy zacząć procedurę od nowa?
Tak, jak z jednej procedury nie udadzą się zadne transfery (ile by ich nie było), to jest jeszcze szansa dodatkowe trzy pełne procedury na swojej komórce zrobić. A jak i to się nie uda, to potem dwa podejścia na komórce dawczyni.
 
Tak, jak z jednej procedury nie udadzą się zadne transfery (ile by ich nie było), to jest jeszcze szansa dodatkowe trzy pełne procedury na swojej komórce zrobić. A jak i to się nie uda, to potem dwa podejścia na komórce dawczyni.
a widzisz, czyli ja z tymi 3 procedurami to nie mówiłam kompletnych bzdur.
 
@KaMaLi jakie masz dawkowanie accofilu? Ja będę musiała dzielić sobie na trzy części, immunolog mówiła żeby najlepiej kupić insulinówki, ale mam stresa że coś mi nie wyjdzie i zmarnuje dawkę 😅
 
W związku z tym, że to mój pierwszy cykl starań to mam kilka pytań… Wczoraj rano miałam peak na teście i się staraliśmy wieczorem. Zakładając, że dzisiaj byłaby owulacja to poprawiać wieczorem czy lepiej w ciągu dnia, gdyby owulacja była rano (bo czytałam, że komórka po uwolnieniu jest zdolna do zaplodnienia tylko przez 12h więc nie chce się ‘spoznic’)? I jutro ma sens, czy dać mu odpocząć? I jako, ze to pierwszy cykl to pewnie będę testować jak głupia, ale realistycznie to kiedy można chociaż duszka dostrzec? 7-8dpo?
 
reklama
Do góry