reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Powiem Wam że mam ostatnio takiego fuksa do lekarzy z luxmedu że szok. Złapałam termin last minute na konsultację telefoniczną z hematologiem (Agnieszka Klak-Skubis) i tak mi wytłumaczyła dokładnie te moje wyniki że aż miło 🙈 i zleciła dodatkowe badania, przynajmniej dwa mam w pakiecie to zrobię za darmo 😅
 

Załączniki

  • IMG_7531.jpeg
    IMG_7531.jpeg
    55,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
i jak sobie to dzielisz? Immunolog powiedziała, że w ostateczności mogę użyć tej samej igły trzy razy tylko zdezynfekować najpierw 🙈
kupiłam insulinówki. Wszystko przelewam do jednej insulinówki, a później z tej jednej insolinówki rozlewam do kolejnych.

Chociaż czasem łatwiej mi wlać pierwszą dawkę do insulinówki, a dwie przelać do jednej i wtedy rozdzielić.
Ja trochę nie jestem za tym, żeby używać tej samej igły, więc się z tym pierdolę.


Najpierw testowałam na wodzie, żeby dojść do wprawy 😂
 
kupiłam insulinówki. Wszystko przelewam do jednej insulinówki, a później z tej jednej insolinówki rozlewam do kolejnych.

Chociaż czasem łatwiej mi wlać pierwszą dawkę do insulinówki, a dwie przelać do jednej i wtedy rozdzielić.
Ja trochę nie jestem za tym, żeby używać tej samej igły, więc się z tym pierdolę.


Najpierw testowałam na wodzie, żeby dojść do wprawy 😂
no ja właśnie też nie chce lecieć na jednej igle, o tym żeby na wodzie potestować nie pomyślałam 😂 a jakie insulinówki używasz, 1ml czy 0,5?
 
Powiem Wam że mam ostatnio takiego fuksa do lekarzy z luxmedu że szok. Złapałam termin last minute na konsultację telefoniczną z hematologiem (Agnieszka Klak-Skubis) i tak mi wytłumaczyła dokładnie te moje wyniki że aż miło 🙈 i zleciła dodatkowe badania, przynajmniej dwa mam w pakiecie to zrobię za darmo 😅
Jaaa cieeee, a mój hematolog prawie mnie wygonił z gabinetu z tekstem "ale co Pani właściwie chce". 😅
Zawsze mówiłam, że luxmed lepszy i kuźwa od jakiś 3 firm mam problem, bo mają medicover. 🤬 A nie wiem czy jest coś czego nienawidze bardziej na świecie niż Medicover. Chyba już nawet NFZ mniej mnie wk*rwia. 😂
 
kupiłam insulinówki. Wszystko przelewam do jednej insulinówki, a później z tej jednej insolinówki rozlewam do kolejnych.

Chociaż czasem łatwiej mi wlać pierwszą dawkę do insulinówki, a dwie przelać do jednej i wtedy rozdzielić.
Ja trochę nie jestem za tym, żeby używać tej samej igły, więc się z tym pierdolę.


Najpierw testowałam na wodzie, żeby dojść do wprawy 😂
Wy piszecie o accofilu?
 
Jaaa cieeee, a mój hematolog prawie mnie wygonił z gabinetu z tekstem "ale co Pani właściwie chce". 😅
Zawsze mówiłam, że luxmed lepszy i kuźwa od jakiś 3 firm mam problem, bo mają medicover. 🤬 A nie wiem czy jest coś czego nienawidze bardziej na świecie niż Medicover. Chyba już nawet NFZ mniej mnie wk*rwia. 😂
ja medicover miałam jak byłam jeszcze młoda, to wtedy nie miałam okazji za bardzo przetestować lekarzy 😆
 
Powiem Wam że mam ostatnio takiego fuksa do lekarzy z luxmedu że szok. Złapałam termin last minute na konsultację telefoniczną z hematologiem (Agnieszka Klak-Skubis) i tak mi wytłumaczyła dokładnie te moje wyniki że aż miło 🙈 i zleciła dodatkowe badania, przynajmniej dwa mam w pakiecie to zrobię za darmo 😅
w ramach pakietu, tak? I nie było problemów, ze to niepłodność?
 
reklama
Do góry