reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko Przepisy Kulinarne !!!

reklama
doradzcie mi laski co moge zrobic na przyjecie urodzinowe dla 10 dzieci w wieku 4-7 l?
 
pizza,hot-dogi, lody-w ksztalcie glowy-czyli galka loda,jako kapelusz wafelek-stozek,oczy z drazetek :) owoce-arbuz,melon,truskawki... szampan dzieciecy,jakies napoje,w miskach popcorn ,chipsy...

ja mam z glowy w tym roku bo robimy w takiej sali zabaw i tam juz ammy male menu w zestawie-lacznie z tortem,odegranym sto lat itp :)
 
elegancko:)

no ja wlansie tak myslalam o tym, by wstawic pizze, popcorn, paluszki jakies przekaski, ewentualnie koreczki strzelic, by bylo kolorowo i szaszlyki owocowe, na deser ciasto, lody i tort.

w tym roku mniej sie stresuje(a moze powinnam bardziej)heheh bo bede miala dzieciaki same, wiec zarzuce im tu muze, zrobimy z 2 konkursy, jak dorwe farbki do twarzy wsmaruje dzieciaki ....itp;)
 
ja mialam w tamtym roku u mlodej w przedszkolu szaszlyki owocowe...jakos srednio dzieciakom przypadly do gustu... :/ bachory wybredne jedne :-D lepiej wrzuc na jakis polmisek :)
 
to pojde za Twoja rada pati i nie bede sie bawila w szaszlyki;)
zaraz robie wymarsz za pierwsza tura zakupow- balony i inne *******ki...
 
my bedziemy jeszcze wyprawiac mlodej urodziny u tesciow w ogrodku... tam popowoieszam balony ,obrusy w balony i kolorowa zastawa paierowa :-D co nie bede musiala sie pozniej bawic w zmywanie naczyn...bedzie gril,tort ze swieczka,jakas salatka,pieczone banany i lody :)
 
reklama
Do góry