reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
mój jak byłam po pierwszej wizycie przeprowadził wywiad ze mną jaki to doktor. Ile ma lat itd itp jak dowiedział się,że ma już 30letnie doświadczenie zawodowe to jakoś spokojnie reaguje na moje wizyty u niego 🤣 a powiedzcie mi dziewczyny-wasi lekarze badają was ginekologiczne ? Bo mój to tylko USG robi . Oczywiście dla mnie jako przyszłej mamy jest to najważniejsze badanie ale tak zaczęłam się zastanawiać czy aż tak różni się opieka ginekologiczna w Polsce jak i w Niemczech 😏 bo Holandia to już całkiem inna sprawa . Tutaj aborcja jest legalna do 22tyg ciąży . Do 12-13 tyg oni nie uznają nawet ciąży bo jak poleci to poleci 🤦🏻‍♀️
Tak , lekarz bada ginekologicznie . Wczoraj przy okazji miałam pobieraną cytologię .
 
Nie można we wczesnej ciąży pobierać cytologii
Jedna z dziewczyn pisała że może dojść do poronienia
Ja na pierwszej wizycie jak dowiedziałam się o ciąży dumna mówię od razu chciałabym cytologię zrobić - a doktor że za wcześnie i jak będzie czas to zrobimy
Dokładnie , ja wczoraj widziałem krew 🩸 przy pobraniu i potem miałam lekkie plamienie i w sumie dzisiaj też mam na majtkach kilka brunatnych kropelek . Czytałam kiedyś na forum tutaj , że dziewczyna miała cytologię robioną i doszło do poronienia .
 
Dokładnie , ja wczoraj widziałem krew 🩸 przy pobraniu i potem miałam lekkie plamienie i w sumie dzisiaj też mam na majtkach kilka brunatnych kropelek . Czytałam kiedyś na forum tutaj , że dziewczyna miała cytologię robioną i doszło do poronienia .
tym plamieniem po cytologii się nie przejmuj
mi też doktor teraz pobierała i powiedziała że mam się nie wystraszyć bo ta cytologia pobierana jest z szyjki macicy i nawet pokazywała krew że jest
 
reklama
Do góry