reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja to znowu mam wielki brzuch ale pewnie wychodzi rozejście mięśnia prostego brzucha... za poduszka też się rozglądam ale nie wiem jaką tyle tego jest 🙈 również boję się plamienia i co chwilę sprawdzam, tak chyba dziewczyny nam zostanie, później będziemy chodzić sprawdzać czy to nie wody się sączą
Wiecie co ja akurat już tak nie mam z plamieniem
Na początku miałam schizę (po ciąży pozamacicznej) tak pierwsze tygodnie chodziłam i patrzyłam czy nie ma krwi
Ale no czytam wasze przypadki i wiem że to że jest plamienie to nie musi nic złego oznaczać
Równie dobrze może to być oczyszczający się krwiaczek
Już mam w głowie plan działania w takiej sytuacji - jadę na IP - i jestem spokojniejsza
 
reklama
jutro będę dzwoniła do lekarza w Niemczech. Może przyjmie mnie na Cito 😏 bo nie wytrzymam do 16 lipca do wizyty
Idź sprawdź , będziesz spokojnie spała
A do 16.07 jest miesiąc to dużo czasu
Jeśli bierzesz progesteron to może być skutek uboczny - przeczytaj ulotkę
Ja miałam plamienia i czytałam właśnie ulotkę że to jest skutek uboczny co później potwierdził mi też lekarz.
Może coś jeszcze musisz brać - lepiej sprawdzić i mieć pewność że zrobiło się wszystko co się mogło
A dzidzia nie chce zdenerwowanej mamy 😁
 
Idź sprawdź , będziesz spokojnie spała
A do 16.07 jest miesiąc to dużo czasu
Jeśli bierzesz progesteron to może być skutek uboczny - przeczytaj ulotkę
Ja miałam plamienia i czytałam właśnie ulotkę że to jest skutek uboczny co później potwierdził mi też lekarz.
Może coś jeszcze musisz brać - lepiej sprawdzić i mieć pewność że zrobiło się wszystko co się mogło
A dzidzia nie chce zdenerwowanej mamy 😁
tak..może to być skutek uboczny tabletek które biorę. Ale biorę je od 6tyg ciąży więc czy możliwe ,że dopiero teraz w 9-10tyg by wystąpił ?
 
Nie:) może być papierowe lub elektroniczne..jeśli masz kod to pewnie e-skierowanie. A w systemie może jeszcze się nie zaaktualizował.
U kogo prowadzisz ciążę? Jeśli nie chcesz tutaj to możesz odpisać mi na priv?
Bo sama szukam lekarza ginekologa, gdyż lekarz który prowadził moja ciążę za rok/dwa może nie przyjmować już pacjentów. 😅
odpiszę Ci później na priv :)
 
Cześć dziewczyny!
Dziś badania prenatalne... Zaraz się zesram chyba.
Zawiozłam małą do żłobka po drodze zajechałam do stokrotki na małe zakupy na śniadanie i 2 zycuy nie wpadłam na bardziej durny pomysł niż ten. Myślałam że się tam zrzygam. Dziś chyba jest ten dzień kiedy będę zwracać. Czuję w gardle taką gule i nie mogę nic przełknąć. Nie wiem czy to trochę nie stres. Od paru dni miałam zaparcia tak dziś chyba dostanę rozwolnienia....
Witajcie w środę!
 
Cześć dziewczyny!
Dziś badania prenatalne... Zaraz się zesram chyba.
Zawiozłam małą do żłobka po drodze zajechałam do stokrotki na małe zakupy na śniadanie i 2 zycuy nie wpadłam na bardziej durny pomysł niż ten. Myślałam że się tam zrzygam. Dziś chyba jest ten dzień kiedy będę zwracać. Czuję w gardle taką gule i nie mogę nic przełknąć. Nie wiem czy to trochę nie stres. Od paru dni miałam zaparcia tak dziś chyba dostanę rozwolnienia....
Witajcie w środę!
to ze stresu 😃 tez mialam sraczke a wczesniej zaparcia 😂 i wszystko sie nasililo . Wyjdziesz z gabinetu to bedziesz lzejsza o 10kg stresu 😃😃😃
 
Cześć dziewczyny!
Dziś badania prenatalne... Zaraz się zesram chyba.
Zawiozłam małą do żłobka po drodze zajechałam do stokrotki na małe zakupy na śniadanie i 2 zycuy nie wpadłam na bardziej durny pomysł niż ten. Myślałam że się tam zrzygam. Dziś chyba jest ten dzień kiedy będę zwracać. Czuję w gardle taką gule i nie mogę nic przełknąć. Nie wiem czy to trochę nie stres. Od paru dni miałam zaparcia tak dziś chyba dostanę rozwolnienia....
Witajcie w środę!
będzie wszystko dobrze!!! Trzymaj się! 😘 po wszystkim odetchniesz z ulgą ☺️
 
reklama
Do góry