reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Cześć w środę, ja dzisiaj na śniadanie zjadłam cheetosy 🙈 weszły lepiej niż wczorajsze kanapki, staram się jesc zdrowo ale jak zrobiłam wczoraj sałatkę na kolację to myślałam że w nocy wykituje przez mdłości... byłam wczoraj z Igą na zakupach ,pokazuje jej buty a ona Mamo patrz jakie słodziaki i pokazuje maleńkie trampki. Mówię że nie wiemy czy będzie chłopak, a ona do mnie na cały głowa w sklepie, przecież sprawdzałyśmy e kalendarzu chińskim i będzie chłopak 🙈🙈🙈
 
reklama
Swoją drogą mogłabyś powiedzieć dokładnie jak wyglądały te badania? Tak krok po kroku
U mnie było tak, że kilka dni wcześniej robiło się pappa i beta, na wizycie lekarz dokładnie dziecko mierzył, szczególnie zwracał uwagę na markery chorób genetycznych (NT czyli przeziernosc karkowa, czy widać zarys noska) i potem wszystko wprowadzał w specjalny program, który na podstawie usg i biochemii obliczał ryzyko.
 
Hej dziewczyny :)

Ja jakoś lepiej się czuję
Zauważyłam korelację mdłości i jedzenia słodkiego po słodkim strasznie mnie mdli i mam refluks 🫣
Wczoraj w ogóle wstąpił we mnie wulkan energii
W pracy wiele ogarnęłam , w domu nawet kwiaty na balkonie podlałam - aż byłam w szoku
Dzisiaj muszę uzupełnić zapasy mojej przyjaciółki Xonvei 😁
Do dziewczyn co maja prenatalne chętnie się dowiem jak to wyglada - jakie pytania zadają ?
Wczoraj oglądałam filmik tego doktora co któraś z was wrzuciła tutaj na forum i mówił że zadają pytania na usg - ja nie widziałam że jakąś historię muszę znać 😁
Udanego dnia wam życzę 😁
 
reklama
Witam się powizytowowo. Fasol rośnie 1.7cm. Wiek ciąży ideolo z terminem miesiączki czyli 8+1 skierowanie na badania plus prenatalne bo już tak czy siak ze mnie mama +35 😅 za tydzien z wynikami zakładamy kartę ciąży 🥰 któraś umie w ta metodę Ramzi?? Wiadomo tam coś? 😂
 

Załączniki

  • IMG_20240619_104054.jpg
    IMG_20240619_104054.jpg
    144,6 KB · Wyświetleń: 44
Do góry