reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
I weź tu człowieku nie wariuj....właśnie teraz podczas aplikacji progesteronu zauważyłam na palcu delikatnie zabarwiony śluz na brązowo 🤦🏻‍♀️
może właśnie podrażniasz sobie aplikując tabletkę. Jak brązowe to nawet nie jest to świeża krew.
W ostatniej ciąży plamiłam prawie cały 1 trymestr właśnie na beżowo/brązowo. Strasznie schizowalam. Co 5 minut w łazience sprawdzałam czy się rozkręca czy nie 🫣🫣
 
może właśnie podrażniasz sobie aplikując tabletkę. Jak brązowe to nawet nie jest to świeża krew.
W ostatniej ciąży plamiłam prawie cały 1 trymestr właśnie na beżowo/brązowo. Strasznie schizowalam. Co 5 minut w łazience sprawdzałam czy się rozkręca czy nie 🫣🫣
mnie już wzięło na płacz a w głowie tylko myśli ..nie donoszę...znowu się pewnie zatrzymało...poronie ...😐
 
w zasadzie to łóżko też mamy duże, a chłopu mojemu bardziej ona przeszkadzała w tym, że nie mógł się do mnie przytulić nawet. Ale teraz już mu to nie straszne, bo i tak synuś śpi obok mnie 😜
ja śpię na lewym boku bo tak nie mam mdłości
mąż nie ma też się jak do mnie przytulić już teraz - no życie - lepiej żeby mnie nie tulił niż jakbym miała wymiotować :D:D:D:D
 
Oczywiście, latam do łazienki kilka razy dziennie tylko po to by sprawdzić co się dzieje. W pierwszej ciąży miałam tak, że pękł mi krwiak i zalałam się krwią grając w planszówkę w mężem. Poszłam do łazienki sprawdzić co to i o mało tam się tam nie przewróciłam... Do dziś mam schizy, a i mój mąż jak siedzę za długo w łazience przychodzi sprawdzić czy wszystko w porządku...
Ja dzień po terminie @ jak zobaczyłam krew to poleciałam do męża z płaczem 🙈 dlaczego znów to samo itd. oboje mieliśmy strasznie rozwalony weekend 🙈 nagle przeszło, w poniedziałek robiłam betę 🥰no i rośnie ten mój okruszek 🙈 mam nadzieję, że w czwartek się ładnie pokaże 🙂
 
Ja to znowu mam wielki brzuch ale pewnie wychodzi rozejście mięśnia prostego brzucha... za poduszka też się rozglądam ale nie wiem jaką tyle tego jest 🙈 również boję się plamienia i co chwilę sprawdzam, tak chyba dziewczyny nam zostanie, później będziemy chodzić sprawdzać czy to nie wody się sączą
 
może właśnie podrażniasz sobie aplikując tabletkę. Jak brązowe to nawet nie jest to świeża krew.
W ostatniej ciąży plamiłam prawie cały 1 trymestr właśnie na beżowo/brązowo. Strasznie schizowalam. Co 5 minut w łazience sprawdzałam czy się rozkręca czy nie 🫣🫣
ja teraz latałam co chwila sprawdzać czy się rozkręca . Ale o dziwo...dwa razy lekko zabrudzony papier na delikatny brąz i teraz czysto 😐 ale głową swoje już robi
 
tak, Salve w Łodzi z tym że moja ginekolog nie jest z Salve. Chodzi mi o to czy teraz każde skierowanie musi być elektroniczne takie w ikp czy takie papierowe zwykłe, ale jednoznacznie napisane że to skierowanie też są normalnie przyjmowane. ☺️ Ale jak coś to przedzwonię jeszcze do Salve i dopytam ☺️ dzięki za odpowiedzi
Nie:) może być papierowe lub elektroniczne..jeśli masz kod to pewnie e-skierowanie. A w systemie może jeszcze się nie zaaktualizował.
U kogo prowadzisz ciążę? Jeśli nie chcesz tutaj to możesz odpisać mi na priv?
Bo sama szukam lekarza ginekologa, gdyż lekarz który prowadził moja ciążę za rok/dwa może nie przyjmować już pacjentów. 😅
 
reklama
Do góry