reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

U mnie właśnie są tak zapisy jak u ciebie
Byłam w ub tygodniu po skierowanie na usg piersi (żeby nie płacić , tylko na NFZ zrobić) na moją godzinę było 10 kobiet
Doktor spóźniła się godzinę więc siedziałam prawie 3 h w poczekalni ☺️
Ja chodzę prywatnie, mam narazie sprawdzoną doktor bardzo empatyczna i pozytywna więc nie planuję zmian
Dobrze że tobie udało się znaleźć kogoś takiego na NFZ , ja nie miałam szczęścia niestety
Ja raz poszłam w tym roku na NFZ do ginekologa 😂😂😂 ojjj.... No fajny był ale co z tego... Godzina czekania na wejście do gabinetu, później kolejna godzina czekania na USG, bo w innym gabinecie 🤦
 
reklama
Dziewczyny, kiedy beta przestaje przyrastac te 66%? Zwalnia od jakiejś granicy ilościowej czy w zależności od tygodnia ciąży?
 
Dziewczyny, kiedy beta przestaje przyrastac te 66%? Zwalnia od jakiejś granicy ilościowej czy w zależności od tygodnia ciąży?
gdzieś wyczytałam że w przedziale 1200-6000 beta zwalnia i podwaja się średnio co ok 96 godzin a przy wyższych wartościach nawet dłużej
Niektóre źródła podają że od 1000 już zwalnia
 
gdzieś wyczytałam że w przedziale 1200-6000 beta zwalnia i podwaja się średnio co ok 96 godzin a przy wyższych wartościach nawet dłużej
Niektóre źródła podają że od 1000 już zwalnia
Czyli wszędzie różnie piszą jak widać :D spotkałam się też z tym że pisali że jak już widać na usg coś to już usg staje się ważniejsza kwestia i przyrostu bety nie powinno się wtedy sprawdzać
 
Czyli wszędzie różnie piszą jak widać :D spotkałam się też z tym że pisali że jak już widać na usg coś to już usg staje się ważniejsza kwestia i przyrostu bety nie powinno się wtedy sprawdzać
tez tak czytałam ,większość dziewczyn na forach też pisze że przy tysiącach zwalnia i beta nie jest już wyznacznikiem tylko usg
 
reklama
No właśnie u mnie jest już pow.55 tys i zwolniła a że sytaucja jest niepewna z usg to jeszcze ta beta mnie dobija
 
Do góry