reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
niby tak. A z drugiej strony to ma być nasze trzecie dziecko. Chciałabym mieć więcej pewności że będzie zdrowe 🙈 test pappa to tylko statystyka. Musze się bardziej chyba zagłębić w temat 🤔
Lekarz mi doradził, że przy niejednoznacznych prenatalnych można zdecydować się na nifty tak jak sugerujesz. Mówił też, że w Warszawie wszystkie Panie robią nifty w 10 tyg
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
jeszcze się nie zastanawiałam prawdę mówić,narazie czekam na czwartkową wizytę🫣
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
Ja będę robić podstawowy zakres plus jak odpukać coś wyjdzie niepokojącego to wtedy NIFTY.
Dziewczyny, a czy Wy też tak się męczycie szybko? Jestem w 7 tyg a juz tak mi forma spadła, że jestem zaskoczona. Zwykły spacer mnie męczy, nawet wejście po schodach. Co będzie jak brzuch urośnie...
Taaak, pracę mam na drugim piętrze to dostaje zadyszki jak tam wchodzę 😂 albo jak odkurzam i się trochę nagimnastykuje to też później muszę usiać bo aż w oczach ciemnieje 😂
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
Ja w 2 poprzednich miałam podstawowe, jeżeli w tej dotrwamy do badań to robię wszystkie możliwe
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja ostatnio mam jakieś kombo w domu. Czytam was i czytam ale nie mam kiedy napisać. Byłam z moją małą w niedzielę na tym koncercie oczywiście była zachwycona 😊 a po powrocie do domu temperatura 39 płacz krzyk. Byłam z nią wczoraj w przychodni zrobili crp ma jakiś stan zapalny i antybiotyk. Cała noc dziś płakała w dzień tylko do mamy. A ja już ledwo stoję na nogach. Ciągle mnie mdli jest mi niedobrze.

Jeśli chodzi o mój brzuch to jest wzdęty czuje się taka napompowana na buzi na brzuchu. Wczoraj bolała mnie wątroba już nie wiem co mam jeść 🤦‍♀️
Cieszę się z dobrych wieści dziewczyny ❤️❤️❤️
 
Do góry