reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny pomóżcie.... Lekarz wczoraj zadzwonił że moje wyniki są słabe i mam brać duphaston. Wzięłam jedną tabletkę. Później zadzwonił że zadzwonił nie do tej pani Nowak i pomylił się a moje wyniki są dobre. Co teraz mam zrobić brać go czy odstawić po jednej tabletce ? W piątek idę do innego lekarza ... 🥺
ja mam przepisaną luteinę rano i wieczorem ale po dwóch dniach miałam takie zawroty głowy i drżenie rąk że kazała mi zejść na jedną bez problemu . Może napisz maila do niego czy masz odstawić .
 
reklama
W ogóle nie jestem sobą....co mnie wpienia 😂 patrzeć na siebie nie mogę, włosy tłuste co chwilę 🤦 brzuch wzdęty, podejrzewam, że mięśnie już troszkę puszczają. No i ta labilność emocjonalna 😂😂😂 albo zagłaskać albo zagryźć 🙈 współczuję trochę mojemu mężowi 🙈 ale już mi powiedział "byle do 2026" 😂
optymista jak moj. Nie wiem czy później będzie lżej 🤣
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i serduszek ❤️❤️❤️
Przede mną jeszcze sporo czekania, bo do 1.06.
Póki co ledwo żyję, codziennie boli mnie głowa i mdłości męczą strasznie zwłaszcza wieczorami. Nie jestem w stanie zrobić mięsa na obiad, bo od razu żołądek mam w przełyku 🤢
A jeszcze synusiowi przebija się górna dwójka i mamy w pakiecie katar z kaszlem 🥺
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
w poprzedniej ciazy robiliśmy tylko usg i test pappa. Teraz myślę, żeby zrobić nifty. Ale nie wiem czy zaraz po 10 tygodniu czy dopiero po prenatalnych. Bo z drugiej strony jak na prenatalnych wszystko będzie ok, to czy w ogóle jest sens robić nifty?
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
tylko podstawowe prenatalne usg z testem pappa przy pierwszym. Nie robię nic poza tym. :)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i serduszek ❤️❤️❤️
Przede mną jeszcze sporo czekania, bo do 1.06.
Póki co ledwo żyję, codziennie boli mnie głowa i mdłości męczą strasznie zwłaszcza wieczorami. Nie jestem w stanie zrobić mięsa na obiad, bo od razu żołądek mam w przełyku 🤢
A jeszcze synusiowi przebija się górna dwójka i mamy w pakiecie katar z kaszlem 🥺
współczuję ząbkowania...u nas to był koszmar...
 
w poprzedniej ciazy robiliśmy tylko usg i test pappa. Teraz myślę, żeby zrobić nifty. Ale nie wiem czy zaraz po 10 tygodniu czy dopiero po prenatalnych. Bo z drugiej strony jak na prenatalnych wszystko będzie ok, to czy w ogóle jest sens robić nifty?
No tak masz rację, po wynikach z prenatalnych bardziej ma to sens
 
reklama
Dziewczyny, a czy Wy też tak się męczycie szybko? Jestem w 7 tyg a juz tak mi forma spadła, że jestem zaskoczona. Zwykły spacer mnie męczy, nawet wejście po schodach. Co będzie jak brzuch urośnie...
 
Do góry