reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziękuję, dam znać jak było :)
Jak tam decydujecie się na sesje ciążowe? Kiedy najlepiej taką wykonać tzn w którym tyg?
My właśnie dzisiaj mieliśmy 😊 tzn to nie była taka typowo ciążowa tylko rodzinno- ciążowa. Z każdej ciąży mam taką pamiątkę, tak samo jak zdjęcia po porodzie. Uważam że warto 💕 sesje po narodzinach też już mamy umówiona ale zdecydowałam że na zdjęcia w naszym domu. Mamy super panią fotograf- robi super fotki i do tego ma fajne podejście do dzieci
 
Ponoć najlepiej robić sesje w okolicach 27-32 tyg jak jeszcze się w miarę dobrze czujemy.
A u Ciebie który tydz?
 
My właśnie dzisiaj mieliśmy 😊 tzn to nie była taka typowo ciążowa tylko rodzinno- ciążowa. Z każdej ciąży mam taką pamiątkę, tak samo jak zdjęcia po porodzie. Uważam że warto 💕 sesje po narodzinach też już mamy umówiona ale zdecydowałam że na zdjęcia w naszym domu. Mamy super panią fotograf- robi super fotki i do tego ma fajne podejście do dzieci
Super, ja dziś właśnie robiłam porządki w zdjęciach synka i mam dużo do wywołania, spore zaległości. U mnie 22 tydzień, ale na razie nie wiele widać po mnie 😆
Ja myślałam o połączenie ciążowej ze świąteczną, nawet te świąteczne są sporo tańsze ;)
 
No taka właśnie mieliśmy. Świąteczny wystrój w szklarni 😊 trochę to było dziwne że piękna złota jesień na dworze a my z choinką 🤣 ale u mnie właśnie 27 tydz zaraz się zacznie a w październiku sesje są o 300 zł tańsze niż np w grudniu ( a i tak tanie nie są) a teraz brzuch nie jest olbrzymi ale myślę że taki właśnie fajny- mała piłeczka 😅
 
My właśnie dzisiaj mieliśmy 😊 tzn to nie była taka typowo ciążowa tylko rodzinno- ciążowa. Z każdej ciąży mam taką pamiątkę, tak samo jak zdjęcia po porodzie. Uważam że warto 💕 sesje po narodzinach też już mamy umówiona ale zdecydowałam że na zdjęcia w naszym domu. Mamy super panią fotograf- robi super fotki i do tego ma fajne podejście do dzieci
Też właśnie dzisiaj miałam 😅
 
Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?
 
Mam nadzieję, że tak będzie. 7 lat temu bardzo źle ją zniosłam i musiałam leżeć u położnej 😁 Super, ja też czuję się dobrze, ale mój brzuszek wydaje mi się taki mały i wszyscy mi mówią, że po mnie nie widać za dużo. A wy dużo przytyłyście? Stosujecie jakieś suplementy?
+ 7 kg. Biore ten nowy prenatal duo bo on ma tylko metylowane witaminy, witamine d i probiotyk jak mi sie przypomni 😃
 
reklama
Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?
zdarzaja sie :) kazdy dzien jest troche inny . Nie zawsze dzidzia ma chęci na karate i rozumiem to bo mi sie tez duzo nie chce 😂 ale wiekszosc dni to jest istny sajgon w brzuchu 😂
 
Do góry