reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
tylko czy to aby na pewno tętno dziecka bo chyba pierwszy raz je znalazłam . Myślałam,że w piątek mi się już udało ale tamten był inny dźwięk ...wydaje mi się,że to jest dopiero to co szukałam ale nie jestem pewna na tysiąc procent ....dlatego pytam kobietki które już wiedzą jak brzmi dziecina 🥹
tętno dziecka brzmi jak galopujący koń, łożysko też tętni szybko jak serduszko dziecka, ale dźwięk jest stłumiony. Twoje tętno będzie powiedzmy 80-90, a dziecka powinno być powyżej 140.
 
reklama
to w takim razie było to tętno dziecka czy nie bo już zgłupiałam 😐
z nagrania ciężko, ale wydaje mi się że tak. Prędkość się zgadza, ewidentnie dzidzia jest mała i Twoje tętno ja gdzieś przesłania. U mnie też tak ciężko wyłapać, bo bardziej słychać moje jeszcze, a bąbel gdzieś pod spodem przebija 😉
 
Do góry