reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Tak, pisałyśmy 😀 obie panikowalysmy bo objawy zanikały, fajnie że widzimy się na styczniowkach ☺️
Co mogę dodać na pocieszenie to chyba to że naprawdę z każdym tygodniem te obawy są coraz mniejsze. A nawet mam nadzieje ze po badaniach prenatalnych wszystkie odetchniemy pełną piersią 😊
Powiem Ci, że ja nadal panikuje jeśli chodzi o objawy 🙈 nie dość że nie mam ich prawie wcale, to jeszcze raz są raz ich nie ma 🙈 prócz tego że jestem rozdrażniona i często zmęczona to nie mam żadnych objawów i ból piersi który raz jest a raz go nie ma. Ciągle mi w głowie siedzi czy to normalne 🙉 Jak tak dalej pójdzie to będę rodzić w psychiatryku 🙈
 
reklama
Powiem Ci, że ja nadal panikuje jeśli chodzi o objawy 🙈 nie dość że nie mam ich prawie wcale, to jeszcze raz są raz ich nie ma 🙈 prócz tego że jestem rozdrażniona i często zmęczona to nie mam żadnych objawów i ból piersi który raz jest a raz go nie ma. Ciągle mi w głowie siedzi czy to normalne 🙉 Jak tak dalej pójdzie to będę rodzić w psychiatryku 🙈
Normalne 😊 ja również jedynie mam ból piersi i zmęczenie. I to nie cały czas. Nawet nie wiesz jak panikuje gdy mam lepszy dzień 🙈 a po cyckach to się macam jak jakas nienormalna. Zobaczysz że z czasem tego stresu będzie mniej. Ja wcześniej bałam się aby serduszko nie przestało bić, teraz o choroby genetyczne. Jak pisałam trochę przeszło po wczorajszym usg. Za jakiś czas pewnie zacznę się bać porodu 🙈 no cóż dla jednej ciąża to piękny czas, dla nas najwyraźniej trochę bardziej stresujący 😀 razem damy radę 😁
 
tak to tętno dziecka ale przebija też zwolnione które jest prawdopodobnie Twoje. Jak usłyszysz że zwalnia to połóż sobie palce na swojej szyi i sprawdź czy bije tak samo. Jak tak to znaczy że Twoje. Jak inaczej to znaczy że u dziecka zwalnia z jakiegoś powodu. Ale no jestem przekonana że to Twoje przebijało. A tętno na tak niskiej ciąży zawsze będzie inaczej słyszalne bo dziecko jest malusieńkie i różnie się układa
 
tak to tętno dziecka ale przebija też zwolnione które jest prawdopodobnie Twoje. Jak usłyszysz że zwalnia to połóż sobie palce na swojej szyi i sprawdź czy bije tak samo. Jak tak to znaczy że Twoje. Jak inaczej to znaczy że u dziecka zwalnia z jakiegoś powodu. Ale no jestem przekonana że to Twoje przebijało. A tętno na tak niskiej ciąży zawsze będzie inaczej słyszalne bo dziecko jest malusieńkie i różnie się układa
a i wartości które detektor liczy też często są nieprawidłowe w niskich ciążach więc też się nie sugeruj tym ile on tam wylicza. Mi zazwyczaj pokazuje 130-140 a słyszę na słuch że jest o wiele więcej
 
tak to tętno dziecka ale przebija też zwolnione które jest prawdopodobnie Twoje. Jak usłyszysz że zwalnia to połóż sobie palce na swojej szyi i sprawdź czy bije tak samo. Jak tak to znaczy że Twoje. Jak inaczej to znaczy że u dziecka zwalnia z jakiegoś powodu. Ale no jestem przekonana że to Twoje przebijało. A tętno na tak niskiej ciąży zawsze będzie inaczej słyszalne bo dziecko jest malusieńkie i różnie się układa
Dziękuję za odpowiedź 🥹 teraz już jestem odrobinę spokojniejsza 🥹 🥰
 
reklama
Do góry