reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hejka, ja w poniedzialek kładę się do szpitala. Dziś tylko ogarnę endokrynologa bo tsh 4,31 a odkąd zaszłam w ciążę z córka to nie musiałam brac już leków a teraz znowu muszę zacząć. W lutym tsh było ok. Dostalam bete mam 1184 czyli znowu przyrost 39 %. Raczej będą wywoływać poronienie w poniedziałek. Krzyz mnie dalej boli, czasem zakluje podbrzusze ale plamien nie mam. Następnym razem to nie wiem czy będę badała bete bo to nie na moje nerwy😅 lekarz wspominał o kyzeczkowaniu więc pewnie we wrześniu będę mogła soe z mężem.znowu starać o rodzeństwo dla córy.
Przykro mi
Mam nadzieję że zaraz jak wszystko się tam w środku wyleczy będzie rodzeństwo dla córki 🙂
Z testowaniem bhcg totalnie cię rozumiem
 
reklama
Są dwie szkoły- jedni każą czekać, drudzy nie. Ja od dnia łyżeczkowania dostałam miesiączkę prawie równo 6 tygodni później i nie liczyłam tego jako cykl tylko po prostu czekałam na okres. Po tym mi się bardzo wyregulował, równo 28 dni trwał i w następnym już zaszłam. Także w sumie wyszło i tak 3 miesiące bo poronienie na koniec stycznia a zaszłam w połowie kwietnia
Ok, zobaczymy czy u mnie w końcu b3dzie to lyzeczkowanie czy samo pójdzie. Mam nadzieję że obejdzie soe bez lyzeczkowania
 
Hej, u mnie poranek katastrofa.
Mała śpi dobrze zwykle 19.30-6.00 a wczoraj zasnęła 23.30 a obudziła się o 6.00! Jestem trupem, głowa mnie boli a dzień długi... Właśnie padła na drzemkę a ja chyba idę z nią. Trudno, na codzień 8h pracuje potem w domu z małą nic zrobić nie mogę, bo to huragan nie dziecko. Powinnam się brać za sprzątanie ale nie mam sił kompletnie. Syf nie zając jak to mawia mój mąż 😁
 
Ok, zobaczymy czy u mnie w końcu b3dzie to lyzeczkowanie czy samo pójdzie. Mam nadzieję że obejdzie soe bez lyzeczkowania
Mimo wszystko życzę żeby obyło się bez lyzeczkowania. Ja miałam samoistne poronienie 11 marca.... Zaszłam w ciążę w drugim cyklu po miesiączce. Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤
 
Czyli nie trzeba 3 miesięcy? A jak się liczy od łyżeczkowania? Jako 1 dzień cyklu dzień łyżeczkowania? Nie pamiętam jak to było za 1-SZYM razem
Lekarz mi sugerował czekać pol roku. Stwierdziłam że zwariował bo wszystko oczyscilo się samo. Jeśli będzie konieczne lyzeczkowanie to ja poszłabym po 6 tyg i okresie na kontrolę czy wszytko się zagoilo ;)
 
Hej, u mnie poranek katastrofa.
Mała śpi dobrze zwykle 19.30-6.00 a wczoraj zasnęła 23.30 a obudziła się o 6.00! Jestem trupem, głowa mnie boli a dzień długi... Właśnie padła na drzemkę a ja chyba idę z nią. Trudno, na codzień 8h pracuje potem w domu z małą nic zrobić nie mogę, bo to huragan nie dziecko. Powinnam się brać za sprzątanie ale nie mam sił kompletnie. Syf nie zając jak to mawia mój mąż 😁
Olej to :)
Ja ostatnio już tak nie przejmuje się syfem i gotowaniem - nie ma co się męczyć trzeba sobie ułatwiać życie 😁
 
Co do biegania na betę w ciąży to ja tego nie robię z kilku powodów. To tylko strata kasy, nerwy, stres, rozmyślanie, porównywanie wyników a dobrze wiemy że każda ciąża jest inna i beta może roznie przyrastac... Odchylenia nie zawsze wróżą coś złego. Chodziłam w pierwszej ciąży to mój prowadzący powiedział w prost.... Czas! Jeśli ma sie utrzymać ciążę to się utrzyma i tyle zatem teraz cierpliwie czekam i dbam o siebie na tyle na ile to mozliwe. Dobrego dnia dziewczyny
 
Hej, u mnie poranek katastrofa.
Mała śpi dobrze zwykle 19.30-6.00 a wczoraj zasnęła 23.30 a obudziła się o 6.00! Jestem trupem, głowa mnie boli a dzień długi... Właśnie padła na drzemkę a ja chyba idę z nią. Trudno, na codzień 8h pracuje potem w domu z małą nic zrobić nie mogę, bo to huragan nie dziecko. Powinnam się brać za sprzątanie ale nie mam sił kompletnie. Syf nie zając jak to mawia mój mąż 😁
Przestań, póki nie musisz torowac sobie drogi do kuchni pługiem to jest dobrze ;)
Ja przy czterolatku, dużym Psie i czterech kotach zapomniałam już co to jest porządek i czystość :) ;)
 
reklama
same here, ale mam bliskie koleżanki z niespełna rocznymi dzieciaczkami więc konsultuję wszystko 😅
u mnie właśnie jest tak, że jestem pierwsza w ciąży wśród wszystkich przyjaciółek 😅🙈. Jedno mnie ratuje, że mam bratowa co miesiąc temu urodziła córeczkę i ona dużo mi tłumaczy co i jak bo sama to na pewno bym się pogubiła w tych badaniach 😅.
 
Do góry