reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No właśnie bo póki Dziecko Samodzielnie nie siada to go nie sadzamy ;-) Chodzi o to czy on w tym wózku leży, tylko pod kątem czy jednak siedzi. Bo jak siedzi to nie dobrze
 
reklama
Dzień dobry:)
My dzisiaj po kontroli. Mała wczoraj skończyła 5 miesiecy i waży 7,600, długa 68. Też już w gondoli ledwo, jak sie rozciąga to nogi wystają. Co do przekrecania i siadania lekarz powiedziała że jest jeszcze czas, że może i za miesiac zacząc probowac. Mowiła że diete możemy już rozszerzac a dopajac wodą w upały " nawet trzeba".
 
Moja Maja za cholerę nie chce leżeć na płasko jak nie śpi. Muszę nosić tak że jedną ręką obejmuje pod pachami druga mam pod dupka i wtedy jest zadowolona. Niestety ona już waży 7.5kg i po pół h noszenia wysiadam. Sadzam ją sobie wtedy na kolanach i opieram ją na moim brzuchu. Ma wtedy pozycję na wpół siedząca. Niestety często i to jej nie wystarcza i podciąga się miesniami brzucha do siadu. Jak ją próbuje znowu oprzeć o mój brzuch to jest opór i spazmy. Pozwolić jej tak siedzieć? Dodam że Wojtek robił tak samo.
W gondoli póki co się mieści niemniej za jakis miesiąc jak zaczną się upały przerzuce ją do spacerówki bo tam będzie miała więcej luftu :)

U nas dzisiaj upał, mała śpi w wózku w samym body na krótki rękaw a przed chwilą minelam panią z wózkiem z dzieckiem me jak nasze w gondoli w spodniach, butach, koszulce na długi rękaw, czapce w odpietym pikowanym śpiworku. Aż mi się słabo zrobiło.

Tusia moja AZSowa skóra nie lubi słońca. Od razu mnie wysypuje i wyglądam jak salamandra [emoji16] [emoji106]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu AZS AZSowi nie równy. Gdzieś Wyczytałam że AZS lubi słońce i u mojego starszaka się sprawdza. Skóra od razu w Lepszej kondycji jak złapie trochę słońca ;-)
 
A ja jeszcze pytanie z innej bajki walne, jak zwykle :D moj mlody robi kupke po rumianku jak bede mu np dawac raz na 3 dni to mu nie zaszkodze? w sensie tez zeby nie przesadzic... ale lepsze chyba to niz debridat na ktory mam recepte...
 
Moja Maja za cholerę nie chce leżeć na płasko jak nie śpi. Muszę nosić tak że jedną ręką obejmuje pod pachami druga mam pod dupka i wtedy jest zadowolona. Niestety ona już waży 7.5kg i po pół h noszenia wysiadam. Sadzam ją sobie wtedy na kolanach i opieram ją na moim brzuchu. Ma wtedy pozycję na wpół siedząca. Niestety często i to jej nie wystarcza i podciąga się miesniami brzucha do siadu. Jak ją próbuje znowu oprzeć o mój brzuch to jest opór i spazmy. Pozwolić jej tak siedzieć? Dodam że Wojtek robił tak samo.
W gondoli póki co się mieści niemniej za jakis miesiąc jak zaczną się upały przerzuce ją do spacerówki bo tam będzie miała więcej luftu :)

U nas dzisiaj upał, mała śpi w wózku w samym body na krótki rękaw a przed chwilą minelam panią z wózkiem z dzieckiem me jak nasze w gondoli w spodniach, butach, koszulce na długi rękaw, czapce w odpietym pikowanym śpiworku. Aż mi się słabo zrobiło.

Tusia moja AZSowa skóra nie lubi słońca. Od razu mnie wysypuje i wyglądam jak salamandra [emoji16] [emoji106]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Eee jakbym czytała o moim dziecku:) to samo jak już nie mam silyy to siadam z nim na kolanach i on sie podnosi. Podnosi się też w foteliku i w wózku.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]
A ja jeszcze pytanie z innej bajki walne, jak zwykle :D moj mlody robi kupke po rumianku jak bede mu np dawac raz na 3 dni to mu nie zaszkodze? w sensie tez zeby nie przesadzic... ale lepsze chyba to niz debridat na ktory mam recepte...
Pewnie ze nie zaszkodzisz [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Do góry