reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Inis bywa różnie. Bo ja jak pracuje to po 14 Godzin. Więc mój jak wraca Wcześniej to na sprząta, gotuje i ogólnie wszystko zrobi. Teraz jak jestem w domu to Zazwyczaj ja gotuje, ale mojemu też się zdarzy. Albo np pranie zrobi. A i on Przede Wszystkim on zmywa w naszym domu. Co do dzieci, to Wieczorem się Dzielimy każdy kąpie i kładzie 'swoje'.
 
U nas nie ma. Ja robię wszystko [emoji1] maz od czasu do czasu cos ugotuje i odkurzy, tyle[emoji4] a i kilka razy nastawil zmywarkę. Ale on ciągle pracuje, nie ma go od rana do wieczora.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojego nie ma cały dzień wiec do mnie należy "dom". Jak pracowałam wiecej sie wymienialiśmy. Ale kiedy ma wolne to pomaga mi sprzatac i czasem coś ugotuje.
 
Jej ale się oczytałam, już nie pamiętam co było na początku i od kogo to od końca będzie :D
My masażu nie stosujemy, ale się zastanawiam, nawet jeśli to regularny napewno nie będzie. My dzisiaj prawie cały dzień poza domem... Córka siostry już całkiem porzuciła zazdrość o Laurę i pielęgnuje z ciocią dzidziusia :D Pampersy zmienia, mleko pomaga robić i bawiła się z nią dzisiaj balonikiem :D a najchętniej to by ją przytulała i głaskała cały czas...ot taka 3latka :p
Mężu pomaga jak tylko może czasowo, ale jeszcze chyba dam radę wycisnąć z niego więcej :p
Wody mała pić niechce, nawet przy tych upałach :/
Konto w banku w PL ma tylko mąż w ING i też coś się tam pozmieniało, czyli podrożało.
Nowa chusta nosi bardzo fajnie, ciachnięta o metr i +100 do komfortu wiązania. Ale dzisiaj tak zabiegana byłam, że nawet nie było kiedy się pobawić, przeleżała w bagażniku cały dzień :(

Było jeszcze o badaniach więc życze zdrówka dla maluchów, a czopki i zupki na kupki... bez komentarza

Tak się mi nasunęło, wozicie maluchy w fotelikach z przodu, kiedy musicie same gdzieś pojechać??
 
Tak, dziś np z przodu tyłem do jazdy. Poduche mam wyłączona. Ale to na szybko w nosidelku. Normalny duży fotelik jest u mojego w aucie i tam jeździ z tyłu.

Okulistka stwierdziła, że nie jest potrzebne badanie dna oka, nic nie widzi niepokojącego. Jeszcze tylko wynik eeg i będę spokojna.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inis ja się tego zniknięcia z oczu właśnie boję, do końca życia bym sobie nie wybaczyła jakby mi się np. zadławiła śliną, albo cokolwiek i nie zdążyłabym zareagować, albo nie usłyszała... Z tyłu pojęcia nie mam co ona tam robi itd., dlatego mała pod ręką, a pasy zapinam ze swojego fotela bez problemu. Z auta i tak muszę wysiąść, żeby fotelik wyjąć, a czy przejdę przed maską czy do tyłu, aż takiej różnicy mi nie robi.
Jak jedziemy z mężem to siedzę z małą z tyłu. Jak podrośnie to pewnie sama już tam będzie siedzieć ;)
 
Z przodu jest fajnie gapi się na mnie uśmiecha mogę mu dac buziaka[emoji1] ale jak siedzi z tyłu to rzadko kiedy siadam z nim no chyba, że trasa długa.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry