reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dotarło mi nosidełko! Jestem mega zadowolona :)
Tylko pytanko mam, o ile któraś z Was się orientuje, nosidełko ma dodatkowy panel regulujący szerokość siedziska. Ma być szerzej dla młodszego dziecka czy dla starszego?

W instrukcji na zdjęciach jest szerzej przy większym dziecku, a panele opisane są jako 'dla małych dzieci'. Nie ogarniam [emoji14]
 
reklama
Inis jakie masz nosidełko bo nie pamiętam?
Oczywiście, że szerzej dla większych dzieci. Panel na szerokość ma Ci starczyć od kolanka do kolanka. Czyli jak dziecko rośnie panel rośnie wraz z nim.
 
Tusiaczek dziękuję. Tak myslalam, bo przypatrzylam się jak mąż trzymał i rzeczywiście nie byłoby gdzie jeszcze tych dokładek dać, bo panel już teraz jest od kolana do kolana dokładnie ;)
Bondolino.
 
Siedzę i nic nie robię. Położyłam dziecko spać, miałam pracować, ściągać mleko i w ogóle miałam wszystko zrobić a siedzę i zamulam. Ciężki dzień za nami:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo położyłam Rafałka spać jak zawsze po 19 luli i tak jak usiadłam to sie położyłam i wstać mi sie nie chce dzis cały dzien tapetowalismy nasz pokój .. Padaaaamy
 
Dziewczyny mi też lecą włosy, niestety to norma.
Ja juz sporo razy zostawiałam z moimi rodziami, tylko 2 czy 3 razy tak wieczorem, ale często w ciągu dnia. A to kino ze starszą córką, a to jakieś inne z nią wyjścia, do tego robimy remont i wiecznie gdzieś po sklepach muszę jeździć coś wybierać, nie lubię małej ciągać że sobą choć czasem mi się zdarza.
U nas Łucysia wczoraj miała taki dzień, normalnie wyła pół dnia, w sumie do póki byłyśmy same jak wróciła siostrzyczka z przedszkola od razu zadowolona. A dzisiaj o 18 już wykąpana śpi sobie, a ja mam czas dla drugiej.
 
Witam się z rana :)

1463547096-1d1mld.jpeg


jak nocki minęły?
 
reklama
Do góry