reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja spie z moją od pierwszej pobudki bo boję się ze ją rozbudze przeniesieniem ale nie ukrywam, że wolałabym żeby spała u siebie zwłaszcza że już bardzo sprawnie przekreca się na brzuszek i boję się ze mi się z łóżka srurla...
Ja muszę rozeznać temat tego manikiuru hybrydowego. Da radę to to zrobić samemu w chałupie?
 
reklama
Inis ja robię z efektem tiger eye :) kolor przewodni nie wiem jeszcze.

Tusia my szczepienie chyba w czerwcu dopiero jakoś 1 tydzień - muszę policzyć czy już 6 tyg minęło.

Kasia da radę! :)
 
Ja ze swoją sypiam czasami, ale od początku uczona w łóżeczku zaraz przy naszym łóżku.
Fryzjer... hmm... ja w sumie to mam odrost od połowy ciąży więc już swoje naturalne ombre hoduje :D
Byłyśmy dzişu lekarza przez wczorajszą kupkę zieloną ze śluzem. We wtorek rano była normalna potem po 2 h mała zrobiła małą zieloną z glutem a dzisiaj rano znów normalną. Mała praedopodobnie miała tylko podrażnione jelitka. Zero gorączki i innych objawów, ale na wszelki poszłam z nią do pediatry. Wiecie co mi zalecił lekarz przy tych podrażnionych jelitkach? Nie podawać mleka, zamiast tego kleik ryżowy na wodzie i marchewkowy ORS do picia. Mimo, że wiedział, że mała ma jeszcze nie rozszerzaną dietę.... Intuicja mówiła, że chyba go porąbało że mam teraz jej podać nowości i męczyć żołądek, a zabrać mleko które dziecko zna! Kupiłam Dicoflor i spytałam znajomej bo przecież też pediatra i potwierdziła moje obawy.... Intuicja nie zawiodła ;)
 
Aaa jeszcze na początku powiedział, nie dawać mleka tylko same deserki i słoiczki chyba, że pani gotuje itd. Jak zobaczył moją szczenę na podłodze to zerknął łaskawie na date urodzenia i stwierdzil, a nie nie to nie ten wiek to tylko kleik na wodzie i ors...
 
Karolaska szok :-( Ci pediatrzy nie przestają mnie zaskakiwać... Negatywnie. Takie praktyki mogły by doprowadzić do odrzucenia mleka. Taki pomysł można by spróbować wprowadzić u roczniaka, ale nie czteromiesięcznego bobasa... Ach, nie chce mi się komentować.
 
A ja sie pochwale ze moj wlasnie niedawno walnal ogromna kupke jak stary :D i ulga dla mnie ze obylo sie bez czopkow i innych cudactw.. :)
Ja z moim spie caly czas, bo mi po prostu tak wygodnie i z karmieniem i ze wszystkim bo jak mi nie spi nad ranem i 50 razy wypada mu smoczek i mialabym wstawac za kazdym razem to dostalabym swira :)
 
Karolask - dobrze ze sluchalas własnego rozumu. Brawo! Jednak co mama to mama i nic tego nie przebije w kryzysowych sytuacjach :)
 
Ostatnia edycja:
Ilo moja też pokrzykuje w nocy jak jej wypadnie, ale za drugim razem czekam aż zaśnie bez i problem z głowy :D
Tusiaczek no ja zbierałam szczękę z podłogi. Dobrze, że mi się to nie logiczne wydawało. Kurde nawet nie wiem jak moja na marchewkę zareaguje kiedyś, a tu takie coś...
 
reklama
Do góry