reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
My dzis po chrzcie
1461519496-1d1mld.jpeg

A tu tort od chrzestnego
1461519503-1d1mld.jpeg
 
Pomóżcie bo zaraz zwariuje... Jaka herbatę mozna dawać 3 miesiecznemu dziecku prócz koperku? To moje za cholere nie chce pić wody ani kopru, a pić musi bo ma problem z kupą jak nie pije :/
Byłam w 2 sklepach i wszystkie herbatki od 4 miesiąca :/

Mój tez nie chce pic rumianek pije jedynie
 
Tylko rumianek który ja widziałam w sklepie jest od 4 miesiąca niestety.... Może poszukam innego. Jakiej masz marki?
 
Inis jak już musisz dać coś oprócz wody, to koper albo rumianek, ale nie instant tylko najzwyklejszy do zaparzania.
Glukozę odradzam. Po co pakować cukier w takiego malucha? A potem będzie problem bo już się wody nie napiję...
 
reklama
Do góry