reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No właśnie miałam pisać że hipp ma od 1 tyg. Kup w torebkach bo granulat to sam cukier... co do wody z glukoza to chyba jakaś stara szkoła wciąż rozpowszechnia taki przykaz...
 
reklama
Mój misio tez odkąd skończył miesiąc śpi całe noce kiedyś jak go obudziłam na karmienie taki lament był ze uznałam ze juz go budzić nie bede i udzie spać 19-20 wstaje 7-7.30
 
Boze dziewczyny to Wy nie czujecie ze macie male dzieci w domu ;) Ja to dzisiaj lacznie spalam moze z 4 h w nocy bo malego bolal brzuszek. Jak je to taki niespokojny, w trakcie jednego karmienia chyba z 20 razy wypusci piers i nie dziwne ze sie nalapie powietrza i go pozniej boli brzuch. Juz kurde nie wiem jak go uspokoic, maz wie ze nie ma wstepu do pokoju jak karmie bo on tylko uslyszy glos zaraz glowa w bok, juz nawet ja sie na niego nie patrze bo zaraz sie do mnie smieje. Juz nie wiem co robic zeby jadl spokojnie ;/ a niby kolki mialy przejsc po 3 miesiacu ;)
 
W nocy nie czuje ze mam dziecko ale za to w dzień bardzo [emoji23] cały czAs gada do mnie i chce sie bawić kopie mnie cały czas nożkami [emoji23] kogo nie zauważy to zaczepia bo bawić sie chce śpi mało w dzień , ciekawie jest [emoji23]
 
Niuniolek moj owszem spi w dzien, tylko ze to pol godzinne drzemki, wiec wolalabym zeby nie spal wcale w dzien a zebym ja w nocy chociaz troche mogla pospac jak bialy czlowiek ;)
 
Boze dziewczyny to Wy nie czujecie ze macie male dzieci w domu ;) Ja to dzisiaj lacznie spalam moze z 4 h w nocy bo malego bolal brzuszek. Jak je to taki niespokojny, w trakcie jednego karmienia chyba z 20 razy wypusci piers i nie dziwne ze sie nalapie powietrza i go pozniej boli brzuch. Juz kurde nie wiem jak go uspokoic, maz wie ze nie ma wstepu do pokoju jak karmie bo on tylko uslyszy glos zaraz glowa w bok, juz nawet ja sie na niego nie patrze bo zaraz sie do mnie smieje. Juz nie wiem co robic zeby jadl spokojnie ;/ a niby kolki mialy przejsc po 3 miesiacu ;)
Ilo u mnie było to samo tylko mój płakał i sile prezyl jak jadł z piersi lapal i wypuszczal. Brzuch bardzo bolał. Problemy się skończyły jak zaczęłam podawać butelką, ale dla mnie to gorsze.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti no wlasnie ja nie chce podawac butelki (nie wiem czy on w ogole umie z butli, bo nigdy nie dostawal ;)), bo pokarm mam i nie chce mi sie nawet odciagac, bo z piersi to jakos tak bardziej naturalnie ;) ale czasami juz wysiadam
 
reklama
Czesc dziewczyny:biggrin2: Urodzilam 30 grudnia wiec jestem PRAWIE styczniowa mama. Wczesniej udzielalam sie troche na forum grudniowek ale na jakis czas wylaczylam sie a teraz one przeszly na watek zamkniety. Dlatego pomyslalam czy nie moglabym przylaczyc sie do Was? Mamy dzieci w tym samym wieku wiec chetnie powymieniam sie z Wami doswiadczeniami, watpliwosciami itp. co do opieki, rozwoju naszych maluszkow:biggrin2:
 
Do góry