reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Czesc dziewczyny:biggrin2: Urodzilam 30 grudnia wiec jestem PRAWIE styczniowa mama. Wczesniej udzielalam sie troche na forum grudniowek ale na jakis czas wylaczylam sie a teraz one przeszly na watek zamkniety. Dlatego pomyslalam czy nie moglabym przylaczyc sie do Was? Mamy dzieci w tym samym wieku wiec chetnie powymieniam sie z Wami doswiadczeniami, watpliwosciami itp. co do opieki, rozwoju naszych maluszkow:biggrin2:
Mnie tam to nie przeszkadza, ze z grudnia. Witamy:)

Ilo nie dawaj butli mi się czasem wyc chce no ale coz, przy drugim będę madrzejsza:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny:biggrin2: Urodzilam 30 grudnia wiec jestem PRAWIE styczniowa mama. Wczesniej udzielalam sie troche na forum grudniowek ale na jakis czas wylaczylam sie a teraz one przeszly na watek zamkniety. Dlatego pomyslalam czy nie moglabym przylaczyc sie do Was? Mamy dzieci w tym samym wieku wiec chetnie powymieniam sie z Wami doswiadczeniami, watpliwosciami itp. co do opieki, rozwoju naszych maluszkow:biggrin2:
Witaj :)

Kurde, to tylko moje dziecko nie przesypia nocy? [emoji16]
 
Michał to taki egzemplarz ze nie śpi w dzień prawie wcale lub jak dzisiaj - obudził się trochę zabawy karmienie i śpi już 1,5 godz. Za to noc cała od 2mcy tak 21/22-7/8.

W dzień niestety starszy mu spać nie da :( jutro idzie do przedszkola to może coś się zmieni w temacie spania w dzień u Michała. Na spacerze nie zdążę dojść do parku a już śpi :)
 
Moja w dzień też słabo śpi nawet w wózku max godzinę. To akurat pół biedy bo nie płacze tylko sobie leży i obserwuje, popołudniu jak starszy śpi to też ją kładę i różnie, czasami śpi 3h a czasami i niestety coraz częściej tylko godzinę. Wieczorem po kąpieli tj ok 20 momentalnie zasypia i budzi się na jedzenie o 3 i 6. Po tej 6 śpi jeszcze do 8 ale ja już wstaję :)

Dzisiaj nie śpię od 5 bo jaśnie Panienka miała przerwę w spaniu do 6:30 a potem spała do 9...

Niemniej nie narzekam bo pierwsze dziecko przesypia całe noce od skończenia 3 miesięcy, więc w końcu muszę poznać smak macierzyństwa [emoji16]

No, byle nie za długo [emoji16] [emoji16] [emoji16]
 
Liliana to moje pierwsze dziecko. Jak urodzila sie miala 3,700 i 55 cm, teraz ponad 7 a z dlugosci nie wiem. 30 kwietnia skonczy 4 miesiace:blink: Ogolnie nie narzekam bo jest grzeczna, oprocz tego ze w dzien malo spi ale widze ze nie ona jedna, od poczatku nie byla dzieckiem ktore tylko "je i spi":-p Ma ok. 3 drzemki pol godzinne, CZASAMI 1-2h. Jedynie na spacerze dluzej spi. Za to w nocy ladnie spi od ok 22 do 6 z jedna pobudka, czasem bez i potem jeszcze do 8-9;-) ;). Karmiona wylacznie piersia:-) :)
 
reklama
Do góry