reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzień dobry.
Ja jeszcze nie zauważam nowych umiejętności i jezeli przyjdzie mi czekać tyle co ostatnio to jeszcze mam 3,5 miesiąca spokoju :D
Mnie póki co cieszy, że Mała zaczyna zauważać świat dookoła i już lubi leżeć po karuzela bo już ją widzi i cieszy ją to :)
Do tych co karmią dzieci na lezaco w łóżku: odkladacie je potem do łóżeczka? Mnie czasami uda się przełożyć, że zaraz zaśnie ale dzisiaj przy przenoszeniu się obudziła, wściekła i miałam kolejne 1.5h usypiania. Nie chcę spać z nią w łóżku bo śpię sama. M śpi ze starszym a ja się boję, że lada dzień ona zacznie się obkręcać i będę jej szukać na podłodze...
 
reklama
Cześć.
Ilo moja śpi ale ona jest na mm więc myślę że to zupełnie inaczej.
Zabawek nie chwyta, raz jej dałam grzechotkę do rączki to się nią uderzyła, wiec to jeszcze nie jej czas.
Lubi chwilę popatrzeć na zabawki, czasem trochę dłużej na karuzele,ale zwykle dość szybko ją to nudzi.
Kasia ja pierwszej córki nie odkładałam bo ona jadła co chwile w nocy.
 
Ja pierwszego nie odkladałam ale on wieku 3 miesięcy zaczął przesypiać noce i już nie miałam problemu z odkladaniem. Przy drugiej nie zapowiada się żeby lada dzień zaczęła spać więc próbuje ją przekładać. Niemniej z marnym skutkiem póki co :(
 
Kasia jak Antek budzil sie kilka razy to nie odkladalam, spal z nami. Nie chcialoby mi sie wstawac, przekladac, nie daj boze usypiac od nowa. Teraz jak wiem ze pospi do co najmniej piatej, to wieczorem usypiam u mnie w lozku leze z nim chwile i odkladam. Po pierwszej pobudce juz zostaje u mnie.
 
Ja uczę mała zeby zasypiała w łóżeczku i od 3 dni sie udaje :)! Boje sie z nią spac ze cos jej zrobię albo przestanie oddychać a ja bede spała
 
Mój Rafał na początku spał z nami teraz od jakiegoś miesiąca śpi sam w łóżeczku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry