reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tak na niego ponrzekalam wczoraj a mi dzisiaj posprzatac dal ;) Bawil sie na macie potem ogladal karuzele w lozeczku potem go nakarmilam i jak skonczyl to wlozylam do bujawki i sie bujal sluchajac ptaszki z youtube taka fajna muzyka jest co trwa 4 godziny i 40 minut co sa piosenki uspakajajace dzieci z dzwiekami natury :) Musialam wczoraj ponarzekac zeby mi dzisiaj pozwolil cos w domu porobic i dosc duzo zrobilam :D
Dzisiaj to mi sie budzil jak zwykle co 3g. Wykapalam go jak zwykle o 20 iles i dopiero mi zasnal ok 21:30 bo jak tylko nalozylam na niego olejek z migdalow to zaczal strasznie plakac i tak nie zasnal dopiero po godzinie. Potem mu dalam cycka przez sen ok.22:30. Wstal ok.1 i zasnal od razu po jedzienie, tak samo zrobil o 3. O 6 jak sie obudzil to zasnal dopiero ok.7 i chcial sie budzic juz na igraszki o 8 ale wlaczylam na telefonie suszarke i spal mi do 9:30 ale wiecie narzekal i zamykaly mu sie oczy i tak w kolko. Suszarka na niego dziala jak narkotyk haha
 
reklama
Co to za wiazanie? Wie ktoras?
 

Załączniki

  • 1459882181250.jpg
    1459882181250.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 81
mysiaka92 wrzuć na chusty polska na facebooku :) napewno któraś będzie wiedzieć. Aż sama jestem ciekawa co to i jak to zrobić. Chętnie sama zmotam sobie takie :) Wygląda wygodnie :)
 
reklama
Do góry