reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ilo nie podciagamy dzieci za raczki! Moze to zrobic lekarz wylacznie w ramach badania. Podobnie nie sadzamy, nie podnosimy pod paszki itp.
Na tym etapie jak chcemy pomoc w rozwoju to klasc jak najwiecej na brzuszku.
Dziecko nie siada z lezenia i nie nalezy tego wymuszac.
 
Moja Maja nie cierpi leżeć na brzuchu. Wpada w szał już przy próbie położenia jej na brzuszku. Jeżeli chodzi o kopanie, to też kopie i boksuje powietrze :)
Do zabawek rączek jeszcze nie wyciąga a co dopiero łapie :)
 
Moja Łucyjka też kopie jakby biegała:) jeszcze się nie podnosi leżąc na plecach, nawet chyba do głowy jej nie przyszło żeby to robić. Ale za to jak kładę ją na brzuszku to szybko na plecki się przekręca, taka to zabawa.
Dzisiaj w nocy tak pięknie spała, zasnęła o 20 i obudziła się dopiero o 6. Ciekawe jak będzie dzisiaj.
 
Betina to ja zazdroszcze ze mala tyle spi. Moj gwiazdor raz jedyny spal 5 godzin i 10 min dokladnie i to bylo raz. A tak w nocy co 3-4 h (jak dobrze pojdzie) cyc. A w ogole od paru dni maruda sie zrobil i wszystko wymusza placzem i nie wiadomo o co mu chodzi, dzisiaj w nocy prawie mi nie spal ;/
 
Mój Rafał wyciąga rączki do zabawek ale chyba nie świadomie wydaje mi sie ze macha nimi z wrażenia [emoji23][emoji3] tez nie trzyma sztywno główki leżąc na brzuszku tez nie lubi leżeć ale na plecki sie nie przewraca i zauważyłam ze jedna raczka sie podpierają druga mu leci do tylu tak jak by chciał sie nią odpychać do przodu :-/ martwi mnie to troszkę chyba sie do lekarza przejdę ... A kopie jak szalony najgorzej jak z mężem cos jemy a on zauważy to masakra kopie piszczy


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry