reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Tak chodziło mi czy tak mało śpią nawet nie zauważyłam ze zle napisałam , mój bączek śpi max 2,5 godziny w dzień a tak to sobie świat obserwuje gada i sie śmieje cały czas nawet na dworzu co zawsze usypiał nie chce spać tylko sobie patrzy


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Moja też nie śpi dużo w dzień. Max 3h. Czasem jedna godzinna drzemka i reszta po 20-30 minut. A czasem wszystkie po 20-40 minut. W nocy śpi około 11h z jedną przerwą na jedzonko :)
 
Mój po 15-20 minut najczęściej przy cycusiu i odbijaniu. Jak go odkładam to zaraz oczy jak 5 zeta i nie ma spania...
 
Moj tez malo spi w dzien. Ostatnio sie zrobil wymagajacy strasznie. Ciagle chce jakas rozrywke: mata pozniej chustawka pozniej na rekach musze go nosic....nie chce sam sobie popatrzec i polezec tylko ciagle musze do niego gadac jak sie chusta lub jak na macie jest itp. Nie mam chwili spokoju. Ciagle chce zebym mu kibicowala haha :D on nie umie sie nawet na chwile soba zajac. Ale sa tez dni w ktorych potrafi. A wasze jakie sa??
 
Angelika u mnie to samo. Jak już się da odłożyć to trzeba jaśnie pana zabawiać...
Nic kompletnie nie da się w domu zrobić...

Teraz mu to jeszcze trochę odpuszczam dopóki są problemy z brzuszkiem. Ale potem się za niego wezmę...
 
Łucja raczej jest spiochem, zależy oczywiście od dnia. Czasem większość dnia przesypia budzi się na jedzenie, zmianę pieluchy, pół godziny zabaw i znów śpiąca, ale są takie dni że ciągle marudzi, płacze i sama nie wie czego chce.
 
A u mojego bąbla nie ma żadnych regul ;) potrafi sobie robic w dzien drzemki pol godzinne a i potrafi spac 3 h non stop. W nocy to zazwyczaj tak spi (z przerwmi na karmienie) do 4-5 jak zasnie ok 20. Chociaz ostatnio slabo mi spi bo mecza go potworne wzdecia, w sumie od poczatku je mial ale tylko sobie postekiwal i tyle a teraz sie budzi, placze, przy kazdym baczku ogromny placz czyli sprawia mu to bol, juz nie wiem jak mu pomoc.. podaje biogaie, bobotic, w dzien klade czesto na brzuszku, staram sie odbijac (w nocy rzadko to robie bo maly zasypia, a jak go podniose to spi na ramieniu wiec i tak nic z tego) i juz sama nie wiem co robic, doradzcie cos.. moze jak po 4 miesiacu dostanie cos gestszego to bedzie lepiej :( a do tego czasu jeszcze troche.. ;/
 
reklama
Mój synek tez od urodzenia się prezyl, jeszcze w szpitalu mówili ze to przez dokarmianie mm, potem w domu jadl tylko cyca i pediatra mowila zw taka jego natura.. Od jakiegos czasu nie mamy juz z tym takiego problemu, przestalam podawac mu probiotyk i kupki sie poprawily. Zaczal tez mniej ich robic, czasami jest 1 dziennie, innym razem 3. Prezy się juz wtedy kiedy długo nic nie zrobi. A i raz na jakiś czas podaje troche herbatki koperkowej, ale tego max 10 ml wypije.
Ja na kupę daje ekstrakt slodowy - naturalne i zawsze działa
 
Do góry