reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Martusia a Ty karmisz piersia? Moj maksymalnie wytrzymuje 4,5 h
Tak, my tylko kp. Możliwe że odsypia dzień bo raczej trudno mu zasnąć na dłużej. Chyba że po spacerze ale ostatnio wszystko go denerwuje szybko :( wczoraj padł bo tego nie można nazwać inaczej przed 20 zaraz po kąpieli. O 23 nakarmiłam na spiocha, odbilam i do łóżeczka. Obudził się chwilę przed 6 :) także noce mamy bardzo fajne ale w dzień jest ciężko czasem bo jest zmęczony i nie usnie u mnie na ręku czy w huśtawce tylko woli sam :( a mi przykro jest wtedy.
 
reklama
Póki co dziecko naprawione :) śpi.ale matka co by bezczynnie nie siedziała musi co chwile bujać w wózku. I jak płacze to już tak normalnie a nie jak przedtem, mam nadzieję że już tak zostanie.
 
Święto lasu! Dziecko łaskawie pozwoliło się uspać przez mamusie ale żeby nie było za pięknie to najpierw był krzyk ;)

Ciesz się, a nie narzekasz. Mój przez kolki zrobił się nieodkładalny i tylko na mnie wisi i na mnie zasypia. Nic nie mogę zrobić. Ani w domu, ani koło siebie. Masakra...
I nie wiem jak go tego oduczyć...
 
Moj tez lubi z mamusia na rekach ciagle :p
Moj placze jak wlasnie jest bardzo zmeczony i trudno mu zasnac i wtedy probuje go uspac w kazdej pozycji, ale wszystkie na stojaco, bo tak lubi... co moge zrobic... przeciez nie dam mu plakac.. pozniej juz nie bedzie chcial nawet buziaka ode mnie wiec musze teraz korzystac :p lubi tez w wozku
Moj ogolnie budzi sie 4-5 razy w nocy wiec bardzo czekam na czas w ktorym bedzie sie budzil raz i wkoncu nie bede chodzila codziennie jak zombie haha :D
 
Witamy mamy :-) ale mam jakieś pechowe dni od wczoraj :-( akurat z małym wszystko Ok o jest grzeczny za to u mnie od wczoraj wszystko sie odzywa sensacje żołądkowe jakiś humor tez zły miałam dziś rano sie budzę z bólem kolana okropnym napuchnięte mam cała nogę nie wiem cos sobie nadwyrezylam , miałam iść ze święconka a tu dupa bede musiała tatę mojego wysłać żeby pojechał mi poświecić :-(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry