reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moj maz tez stara się pomagac przy malym w weekendy, w tygodniu po pracy zawsze kapie. No ale wczoraj to jego slowa mnie zabolaly, sam chcial swieta w domu to zdawal sobie sprawe, ze to wymaga przygotowań.
Dzisiaj za to oboje od dziecka odpoczelismy, tylko na karmienie go dostawalam, a tak to dzisdkowie i ciocie sie dzieckiem zajmowały, ale niestety wieczor byl ciężki prawie godzina usypiania.
Ja jestem u rodzicow ale nikomu dziecka nie daje [emoji16]nawet na rece - moje dziscko piereszy raz tu jest i stresuje ja tyle twarzy i głosów i sami sie zajmujemy :D
 
reklama
Mój mąż za to pomaga mi cały czas tylko sie denerwuje ze czasem nie mam czasu czegoś posprzątać a on przychodzi z pracy i nie przepali tego i musi posprzątać sam i sie czepia o to a tak to spoko kochany jest :-) święta u rodziców wczoraj dziś chyba tylko spacer juz mam dość gości ludzi tłumu heheh


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jak tam u was mamusie po świętach ? :-)
f1a044ebcbcaab487d61690ac9fd3ef1.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Święta, święta i po świętach. Ja tam nie lubie tej całej bieganiny... Musieliśmy wszystkich odwiedzić, bo każdy chciał małą zobaczyć i tak przeleciało na pakowaniu, ubieraniu, rozbieraniu, wożeniu i staniu w korkach...
Ale mała zniosła dzielnie i rozrabia sobie teraz spokojnie :)
 
Mój 2 na dzień. Na szczęście wpadł w rytm i codziennie o 18.30 kąpiel a o 19 już śpi. Mogę odpocząć, przez kolki przyzwyczaił się do rąk i nie chce sam leżeć w dzień. Idziemy dziś do neurologa, oczywiście prywatnie, bo panstwowo dopiero zapisy na połowę czerwca.
 
Moj zaczal 11 tydzien w niedziele i normalnie ma chyba skok, znaczy mam nadzieje bo od 2-3 dni ciaglw narzeka i placze i tylko na rekach i trzeba go kolysac do spania. Normalnie diabel sie z niego zrobil. Ciagle placze a ja psychicznie juz wysiadam. Kazda zabawa nudzi mu sie po minucie i znowu ryk. Tak nie, i tak nie normalnie zwariuje. Na rekach mu sie nudzi to patataj to zabawa to nie wiem co normalnie wysiadam.... bym gorzej napisala ale musze jakos przetrwac wkoncu to moj syn ale daje mi tak popalic ze do psychiatryka trafie przysiegam :( :(
 
Moj zaczal 11 tydzien w niedziele i normalnie ma chyba skok, znaczy mam nadzieje bo od 2-3 dni ciaglw narzeka i placze i tylko na rekach i trzeba go kolysac do spania. Normalnie diabel sie z niego zrobil. Ciagle placze a ja psychicznie juz wysiadam. Kazda zabawa nudzi mu sie po minucie i znowu ryk. Tak nie, i tak nie normalnie zwariuje. Na rekach mu sie nudzi to patataj to zabawa to nie wiem co normalnie wysiadam.... bym gorzej napisala ale musze jakos przetrwac wkoncu to moj syn ale daje mi tak popalic ze do psychiatryka trafie przysiegam :( :(

Przysięgam Ci, że ja tak miałam przez 2 miesiace:)) wiem, że to marne pocieszenie, ale wiem co czujesz. Na szczęście już ma takie stany bardzo rzadko. To minie:)
 
No właśnie jak to z tymi zębami? Bo moja się tak ślini, że szok i mam wrażenie, że próbuje się paluszkami drapać po dziąsłach, ale nic tam nie idzie...
 
reklama
Dzieci sie slinia bo slinianki zaczely pracowac, a lapki pchaja, bo...maja lapki :p do zebow raczej jeszcze troche, choc roznie moze byc. Znam dzieciaki, ktorym wyszly pierwsze zeby okolo trzeciego miesiaca. Warto obserwowac czy nie pojawiaja sie rozpulchnione dziasla i pamietac, ze goraczka i katar moga byc symptomem
 
Do góry