reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ile trzeba tyle będzie, wiadomo, tylko jak znam życie to będzie na zmianę, jak nie Zosia to Maria za potrzebą ;) oby tylko spokojnie jechały obie

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mój mały śpi 3 godziny ciągiem. Nie mogę sobie znaleźć miejsca ciągle nad nim wisze, to do niego nie podobne!!??
 
A to mój w nocy od 19 do 22 bez przerwy, ale w dzień to 15 minutek max, a tu dziś taki psikus. Teraz znów śpi.. może coś mu dziś dolega
 
Dziewczyny dziecko mi się zepsuło. Od 4 krzyczy strasznie, głodna nie jest, pieluszka sucha, kupkę po 2 robiła więc brzuszek raczej nie boli, no już sama nie wiem. Zasypia i nagle tak zaczyna krzyczeć. Sama już nie wiem co jej jest. Waszym dzieciakom też się tak zdarza? Zaraz babcię wezwę co by zabobony poodczyniała :-)
 
Mój krzyczy sobie jak chce pieluszkę na głowę albo baki go męczą posprawdzaj na ciele może sie gdzieś uderzyła albo zadrapala mój ostatnio tez płakał a na szyjce miał małe odparzenie od ulania


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry