reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
6 :-) super!
A w ogóle tak myślę żeby zacząć na jakiś fitness chodzić bo mi chyba z 10 kg zostało i muszę się ich pozbyć. Wszystko przez to że nie karmie piersią. Będzie ciężko ale muszę się wziąć za siebie. Myślicie że trzeba czekać 3 miesiące od porodu?
 
Moj klocek tez juz ponad 6 ;p własnie konczymy ostatnie opakowanie 2 i zaczynamy 3 ;)
Betina ja specjalista nie jestem ale jak sie dobrze czujesz to chyba cos tam mozna zaczac robic ;)
 
Betina też myśle, że coś lekkiego można zacząć jeśli wszystko ze zdrowiem ok. Mi zostały jeszcze ze 3, ale chciałabym dodatkowych 3 też się pozbyć i będę się powoli zabierać za "pocenie" :D
 
Ja ważę 13 kg mniej i waga stanęła niestety :( byłam u gina po 9 tyg od porodu (cc) i mogę już zacząć ćwiczyć więc się rozglądam za jakąś fajną siłownią bo póki co tylko bajcepsy z Michem ;)

Pieluszki dada są i 3 w megapakach też bo kupiłam.

A stosujecie już jakieś zabezpieczenie anty? Ja ovulan biorę.
 
Ja póki co nic nie stosuje. U mnie chyba sprawdza się teoria, że karmienie piersią to brak libido. Aż sama jestem w szoku bo normalnie to codziennie się chciało, a teraz wcale :(
 
Wreszcie mam czas i ja się odezwać.Powoli wracam do życia.Leo pierwszy miesiąc strasznie płakał i marudził przez kolki i ulewanie przez to ja waże 3 kg mniej niż przed ciążą.Też byliśmy na szczepieniu "mały" wg wagi i obwodu głòwki ma 97 centyli i waży 5,5kg.
 
reklama
Do góry