reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam ale wiele wygodniejsze są wkładki wielorazowe po prostu, bo muszle się odznaczają pod ubraniem, są ok w domu ale na wyjścia to średnio

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Maja ja juz praktycznie nie przeciekam, czasem w nocy jak Boski zrobi sobie dluzsza przerwe. Wkladek uzywam tylko na dluzsze wyjscie w razie W. Wciaz mam pierwsze opakowanie ze szpitala. Muszli nigdy nie uzywalam, ale pamietam ze laski z lipca sobie chwalily.
 
My przeważnie odciagamy rano katarkiem. Odkurzacz na dwie funkcje, wieczorem uspokaja, a rano odciaga katar:).
Mam pytanie, czy któraś z was korzysta z muszli avent, są ok? Bo ja mam juz dosc tych wkładek laktacyjnych, mase kasy na to wydaje.

Ja też już mam dosyć. Zuzylam chyba z 10 opakowań. Jak mały je z jednego cycka, to leci też z drugiego muszę mieć wkładki cały czas. Myślałam, ze po 6 tyg się to unormuje:(
 
Moja też nie ma zamiaru się obracać. Jak ją ułoże bokiem w lekkim pochyleniu na przód to jeszcze jakoś wymanewruje na plecy, ale tak sama to nie ma zapału :) A jak tylko leży na brzuchu to podniesie głowe i ułoży tak żeby sięgnąć do pięści i lizać i lizać i lizać... czasem zadowoli się pieluszką
 
Maja u nas Łucyjka przekręca się z brzucha na plecki, ale nie zawsze. Głowę już sztywno trzyma, ale ogólnie na leżenie na brzuchu musi mieć akurat ochotę bo jak nie to ryk jakby jej się niewiadomo jaka krzywda działa.
W biedronce kupiłam wczoraj pieluszki dada, są w kartonie rozmiar 2- 156 szt za 50 zł więc tanio, tak pisze jakby któraś akurat potrzebowała.
 
Maja u nas Łucyjka przekręca się z brzucha na plecki, ale nie zawsze. Głowę już sztywno trzyma, ale ogólnie na leżenie na brzuchu musi mieć akurat ochotę bo jak nie to ryk jakby jej się niewiadomo jaka krzywda działa.
W biedronce kupiłam wczoraj pieluszki dada, są w kartonie rozmiar 2- 156 szt za 50 zł więc tanio, tak pisze jakby któraś akurat potrzebowała.


A nie ma 3 może? bo my już 3 używamy..
 
reklama
Do góry