reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny a powiedzie czy wy czujecie ze maluchy są w kanale rodnym?bo ja czuje oczywiście jego buzie nisko ale nie tak na wprost tylko wyraźnie po lewej stronie jak są kości miednicy jakby zawieszona główka za ta kością,śmiesznie to brzmi ale takie mam odczucia. I w ogóle się zastawiam czy w takim wypadku nie będzie problemu z porodem tzn.czy główka normalnie się wstawi :/
 
Vivienne ja mam termin na 12 i tez przezywam ze mogloby sie juz zaczac.. i dlatego dzisiaj z mezem cos dzialamy ;P bo przez cala ciaze byl zakaz i niech sie dzieje co chce ;) chociaz sie boje bo to tak troche jak bym sama sobie fundowala taki bol a przeciez i tak mi sie nie minie :)
My to samo w planach ;p

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Czy któraś z przyszlych mam będzie może rodzić w Warszawie? Jeśli tak, mogę mieć piękną niespodziankę, dla mamy i małej istotki! Możecie wspólnie zagrać w filmie amerykańskiego reżysera, zdobywcy Oskara, i otrzymać tym samym najpiękniejszą pamiątką pierwszych wspólnych chwil życia. Zainteresowane mamy rodzące w Warszawie lub okolicach, proszę o kontakt. Pozdrawiam!
Natalia
 
Moja kolezanka miała termin na 11.01 już mą synia obok siebie. Chyba też dziś podzialam z mezem..:( kurde ja juz chce urodzić!!
 
Martusia gratulacje i zdrówka dla obojga.
A Oluś już widział braciszka jak reakcja?
Tak się zastanawiam jak będzie u nas bo jednak 7 lat różnicy.Bo na przykład ostatnio to powiedziała ,że jak Leosiek będzie płakał a ona będzie chciała oglądać bajki to zaniesiemy go do babci na dół.Ale też całuje brzuszek i mówi do małego przestań kopać naszą mamusię.
 
reklama
Do góry