reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

hej wszystkim :) Dziewczyny czy wy tez tak szybko przybieracie na wadze ? bo u mnie to już 11 kg :szok: niby nie widzę tego tak bardzo bo najbardziej poszło w brzuch ale sam fakt że tak szybko poleciało :)
Mam jeszcze pytanie kupujecie komode z przewijakiem? jeśli tak to wiecie gdzie można kupić w rozsądnej cenie?
 
reklama
Kas ja mam 5 na plusie. Ale teraz podobno dopiero się zaczyna przybieranie. To też zależy od tego z jakiej wagi startowałaś. Ja z lekką nadwagą. I teraz chciałabym się zmieścić w 10 kg żeby potem zrzucić.

Komody na allegro chyba najlepiej. Bo w sklepach to pewnie drogo.
 
Kass ja kupiłam komode kąpielowa przewijak wanienka i polki za 199 w mama o ja w sklepie.

Ja teraz schudłam 2kg wiec mam znowu 7 na plusie - ale chyba dlatego ze odstawiłam żelazo i woda mi zeszła
 
ja mam 6kg na plusie startowałam z wagi 56 i muszę się ostro trzymać żeby nie przytyć więcej niż 11kg łącznie więc bardzo trzeba się pilnowac bo teraz te kg idą szybko w górę, u mnie głównie cyce pełne mleka są i udziska mi rosną, brzuch też jest ale mniejszy niż w poprzedniej ciąży ;)
moim zdaniem komoda z tym wyżłobieniem na przewijak jest niepraktyczna mnie bardzo denerwowała i zmieniłam na sam przewijak na łóżeczku :)

moje dziecko od wczoraj od godziny 19 buszuje do teraz nonstop masakra :O
ale u nas zrobiło się strasznie zimno brrr, a co tam u Was dziewczęta?
 
No ja zaczynałam od 46kg ale nie spodziewałam się że tak polecę :) Oglądam te komody i w sklepach i necie ale strasznie drogie są, nawet w ikea trzeba dać 500 zł no dramat, jeszcze gdybym wiedziała że się sprawdzi i w przyszłości zostanie dla małej a tak nie jestem pewna, i zastanawiam się nad zwykłym przewijakiem z ikea kupie do tego jakieś pojemniki na te różne śmieci potrzebne i tyle..
W warszawie nawet ładnie, świeci słoneczko ale szału z temperaturą niema.
 
Ja mam taka ImageUploadedByForum BabyBoom1443524283.999036.jpg

Ja stsrowalam z 54 mam teraz 61.5 wzrost 174.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1443524283.999036.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1443524283.999036.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 37
Kas ja mam 5 na plusie. Ale teraz podobno dopiero się zaczyna przybieranie. To też zależy od tego z jakiej wagi startowałaś. Ja z lekką nadwagą. I teraz chciałabym się zmieścić w 10 kg żeby potem zrzucić.

Komody na allegro chyba najlepiej. Bo w sklepach to pewnie drogo.
Juti ja tak samo jak ty, lekka nadwaga na starcie i teraz +5 kg ;)
 
reklama
Do góry