reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja po wizycie.. wkoncu wyleczylam sie z infekcji.. serduszko w porzadku..
Pytanie do mamusiek z trojmiasta (obecnych i przyszlych) co myslicie o szpitalu wojewodzkim? Lekarz dzis pytal czy juz wybralam :/

Mysiaka, moja kolezanka, ktora skończyła medycynę i miała praktyki we wszystkich szpitalach i na wszystkich oddziałach najbardziej polecala mi właśnie Wojewodzki.

Emenems, bajeczny domek:)
 
reklama
Kobietki, pytanie do tych, ktore sa juz mamami. Jaka macie opinie na temat chust? Dostalam wlasnie takowa i doprawfy nie wiem czy odwaze sie malucha tak nosic. Strasznie mi sie to skomplikowane wydaje....ze bokiem gdzies moze wyleciec itd
 
Ja nie używałam jakoś mi się nie widzi takie chustowanie jakoś mi się wydaje że ten kręgosłupek malutki taki powyginany a jak się nie umie jeszcze za to zabrać to więcej szkody niż pożytku, ale znam dużo mamy co sobie chwalą, więc ile mamy tyle opinii
Ja natomiast ok 4-5 miesiąca używałam nosidełka ergonomicznego bo ja z gór więc tu mam większe doświadczenie i mogę doradzić ;-)
 
Dziewczyny co Wy tak wyskakujecie z tym wiekiem? Co to jest 37 lub 41 lat. Mnie i tak nikt nie pobije :-) a kto chce wiedzieć ile, to niech czyta wcześniejsze posty :)
Chustowanie dla dziecka zwłaszcza takiego malutkiego jest super, przynajmniej z tego się naczytałam. A nosidła zalecają dla dzieci, które siedzą, bo jak dziecko będzie noszone w nosidle wcześniej to później problemy z kręgosłupem będą. To tez sobie poczytałam. Ostatnio w ogóle dużo czytam :)
Dziś były kolejne zajęcia w szkole rodzenia. I okazało się, że spać na lewym boku to dopiero pod koniec zalecają. A teraz to jeszcze spokojnie możemy układać się na lewy i na prawy bok.
Do nowych dziewczyn, w stopce u Simki jest tabelka, gdzie można się wpisać i będzie wiadomo, ile nas jest i o maluszkach ...
Pozdrawiam:-)
 
Paulina jaką masz tą chustę?

Futurystka kręgosłup powyginać to można dziecku niesiędzącemu wrzucając je w nosidło ;) albo gorzej w wisiadło, niezależnie od wieku. Chusty są bardzo w porządku o ile dobrze zawiązane. Ja nosiłam 1,5 roku.
 
Dziewczyny co Wy tak wyskakujecie z tym wiekiem? Co to jest 37 lub 41 lat. Mnie i tak nikt nie pobije :-) a kto chce wiedzieć ile, to niech czyta wcześniejsze posty :)
Chustowanie dla dziecka zwłaszcza takiego malutkiego jest super, przynajmniej z tego się naczytałam. A nosidła zalecają dla dzieci, które siedzą, bo jak dziecko będzie noszone w nosidle wcześniej to później problemy z kręgosłupem będą. To tez sobie poczytałam. Ostatnio w ogóle dużo czytam :)
Dziś były kolejne zajęcia w szkole rodzenia. I okazało się, że spać na lewym boku to dopiero pod koniec zalecają. A teraz to jeszcze spokojnie możemy układać się na lewy i na prawy bok.
Do nowych dziewczyn, w stopce u Simki jest tabelka, gdzie można się wpisać i będzie wiadomo, ile nas jest i o maluszkach ...
Pozdrawiam:-)

Super ! Bo to spanie mnie męczyło .... :)
 
Paulina jaką masz tą chustę?

Futurystka kręgosłup powyginać to można dziecku niesiędzącemu wrzucając je w nosidło ;) albo gorzej w wisiadło, niezależnie od wieku. Chusty są bardzo w porządku o ile dobrze zawiązane. Ja nosiłam 1,5 roku.

Vivienne ja dostałam kangoo wrap w pięknym lawendowych kolorze...tylko to akurat najmniej istotne:), wolałabym wiedzieć jak do tego w ogole sie zabrać zeby nie zrobic kuku nalej;)
 
Paulinas poszukaj w necie kursów chustowania w twojej okolicy.
Możesz też popatrzeć na YouTube. Tam są filmy instruktażowe.
Ale co kurs to kurs jednak. :-)
 
reklama
Dziewczyny z gdanska i okolic / znacie jakis sklep gdzie mnie przeszkolą ? Albo jakas szkole/położna co na "zamowienie" zrobią mi szkolenie z chustowania???
 
Do góry