reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jutro będę w okolicy bi do spółdzielni jadę to podskoczą :)

A teraz głupie pytanie - zgłaszacie dzieciaki w spółdzielni jako osoby zamieszkujące? Nagle z 42 będę musiała 84 zł płacić za śmieci masakra :D

Jezu gdzie ty mieszkasz ze tyle płacisz za śmieci ???? Segregowane czy nie ???
Bo ja za Segregowane place 7 zł/ osoba teraz mamy 21 później będzie 28 zł
 
reklama
Jezu gdzie ty mieszkasz ze tyle płacisz za śmieci ???? Segregowane czy nie ???
Bo ja za Segregowane place 7 zł/ osoba teraz mamy 21 później będzie 28 zł

Poznan moja kochana sie kłania :D takie ceny maja :D

Aha i nie segregowane bo segregowane 1zl taniej za osobę a ja nie mam miejsca na 3 kubły w chacie
 
U nas w Bydg 10 zł za śmieci/os także różnica będzie niewielka :)
I faktycznie meldunek a zgłoszenie w spółdzielni to co innego.
 
paulinas8- no musze salon ogarnąć, póki Młoda w przedszkolu :) Męża zagoniłam do roboty, to umył okno w salonie i na korytarzu i kotlety do obiadu usmażył :) Więc chociaż jakiś pożytek, ze na popołudnie do pracy idzie :)

atkina- super. Spory chłopak już :)

Bettka- ja mam do środy zajęte dni :) Dzisiaj szkoła rodzenia, jutro jedno spotkanie, a pojutrze wypad do Poznania na usg i zakupy :)

Emenems- to tylko zabobon :p

W ogóle polecam Wam książkę Mama dookoła świata (był też cykl reportaży chyba w ddtvn tej autorki), jakie to różne zabobony i wierzenia, zwyczaje mają w różnych częściach swiata. Norwegia chyba też jest, to Emenems Ci podeślę :p

Ja się zastanawiam czy inwestowac w sesję ciążową czy kupić sobie fajne ciuchy (dla siebie i Polki takie same) i niech mi maż zrobi takie foty fajne, wspólną sesję :)

martusia- to dobrze, że ok :)

Ooo małe się odzywa i się rusza. no w końcu! uffff

Chetnie !! Dawaj
 
Ja teraz mieszkam w domu jednorodzinnym więc nie jet tak źle, no i moje miasto z 3 innymi w konsorcjum robi co roku przetarg, wiec może to i taniej a niby slask :) jak mieszkałam e Chorzowie to za niesegregowane w zeszłym roku płaciłam 18 zł :) wiec tez nie mało :(
A niby po tej ustawie miało być taniej ... widzę że jest jeszcze gorzej
 
U mnie po prostu wywożą raz w tygodniu i tyle :) ile osob mieszka to niewazne heheh jak masz wiecej to sama na wysypisko jedziesz.

Ale ja mam segregacje standardowa na plastik szkoło/metal i papier to nie jestem w stanie pol worka uzbierać na tydzien
 
Zazdroszczę Wam tych wizyt w pepco. w Gdańsku mało tego jest i na samych obrzeżach.
My za śmieci płacimy chyba od metrażu, więc nic się nie zmieni.
Mnie ostatnio bolą, ale nie pachwiny, tylko bardziej wargi sromowe. Kurde może to od ćwiczeń? Czy to normalne?
A ćwiczycie mięśnie kegla? My na fitnessie ściskamy piłkę między udami, może to wystarczy?
 
cześć, ja miałam pierwsze zebranie w przedszkolu w czwartek. mieliśmy spotkanie z dietetykiem bo duże zmiany są w żywieniu dzieci więc o tym była mowa. później spotkania z wychowawcą w grupach, tam standardowo o opłatach, o kartach pracy dla dzieci (nie wiedziałam ze dla trzylatków coś w rodzaju podręczników się zakupuje a jednak) ale fajne było jak ogólna dyskusja jak najlepiej pożegnać się z dzieckiem, co by bardziej nie przeżywało rozstania, jak rozmawiać o przedszkolu...u nas była długa dyskusja doświadczonych mam i tych które pierwszy raz zostawiały dzieciaczki. fajne to spotkanie.


ale dzisiaj zimnica... przydała się w końcu parka z hm:)

simka- fajny pomysł z tą sesją z dzieckiem w takich samych ciuchach:)
 
reklama
Zazdroszczę Wam tych wizyt w pepco. w Gdańsku mało tego jest i na samych obrzeżach.
My za śmieci płacimy chyba od metrażu, więc nic się nie zmieni.
Mnie ostatnio bolą, ale nie pachwiny, tylko bardziej wargi sromowe. Kurde może to od ćwiczeń? Czy to normalne?
A ćwiczycie mięśnie kegla? My na fitnessie ściskamy piłkę między udami, może to wystarczy?

Tez miałam to z warami takie dziwne - przeszło samo czasem wraca - taka chyba uroda w ciazy :)

Był pepcko w etc na zaspie ale teraz w przebudowie ale moze jest w okolicy zadepczo
 
Do góry